Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  : 83.15.155.178) azadrag Witam, mam ogromną prośbę jeśli byłoby to możliwe to prosilabym o przesłanie takiej skargi emailem. Ja jestem na początku, czyli zamierzam wystapić z taka skargą (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  zatajając. Wychodzimy z założenia,że uzyskanie wyroku pozytywnego na podstawie kłamstwa to zwykłe świetokradztwo i szkoda na to czasu i pieniędzy. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Iza35 Iza35 (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  naprawdę. Po tym jak zaproponowano mi ciasteczko ze świątecznego stołu, po prostu wyszedłem, bo czułem że moja ludzka i męska cierpliwość się kończy. Gdy wróciłem, drzwi były znów zamknięte. Nie (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  niedawno pani z tej firmy straszyła ze przyjedzie do mnie ktos i bedzie ze mna rozmawiał inaczej,a brzmiało to jak zastraszenie krzywda,nie o siebie sie boje ale o dzieci bo (...)

 • widzenia z dzieckiem22 Marca 2008

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną i bardzo bardzo niepunktualną(do (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  , później nastąpiło zajecie wynagrodzenia ponieważ była żona poszła od razu do komornika a ja o podwyżce nic nie wiedziałem - niestety nie było mnie stać na adwokata ale była tak i to (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.10 Kwietnia 2004

  ile mam lat...! Ten człowiek jest zdolny do wszystkiego, nie chcę żeby miał podstawy prawne do nazywania siebie moim ojcem. Co mam zrobić?? POMOCY!! wisienka Szukam pilnie orzeczeń pozbawiających (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  zaproponowało jej z jednej 1600najpierw było 794 ale napisałam do nich aby polubownie to zwiekszyli do 1600 a z drugiej 1076.00 prosze o rade irena_krupa@o2.pl witam ja tez (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  żyłam do tej pory mam 6 letnie dziecko Mieszkamy razem (mieszkanie wspólne).Partner nie łoży nic na dziecko ja tym samym nie płacę rachunków za mieszkanie.Od pewnego czasu myślę o roztaniu (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  .....:)))) Pozdrawiam Anka.. z..... lubelskiego.A gdzież to podziała się nam Ula???? anka powiecie ze czepiam sie tego wo, ale czytajc wypowiedz Jurka, zastanawiam sie jakie masz pomysly na zmiane wykonywania (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane