Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak napisac apelacje od wyroku po terminie20 Kwietnia 2011

  W dniu 16 lutego ogłoszono wyrok w mojej sprawie na ktorym sie nie stawiłem w ciagu 7 dni od przysłania mi pisma a zostalo one przyslane 19 marca o wyroku skazującym napisałem pismo o uzasadnienie (...)

 • Czy muszę zgodzić się na wywiad środowiskowy???8 Kwietnia 2011

  Witam! Moja mama jest rozwiedziona z ojcem. Ja i siostra jesteśmy już pełnoletni. Ojciec z nami nie utrzymuje kontaktu. Ostatnio przyszedł do nas list, że mamy zgłosić się do GOPS-u, (...)

 • WZÓR PODANIE O PRACĘ DO KWK PIAST12 Stycznia 2011

  Witam Tak jak w temacie bardzo proszę o pomoc?Może doradzi jak napisac bardzo mi zależy!!!Dziękuję witam, i jak posiadasz ten wzor prosze o link. Dziekuje urbek

 • Czy mogę starać się o alimenty?11 Grudnia 2010

  Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy mam szansę starać się o alimenty. Mieszkam tylko z mamą od dziecka i tylko ona mnie wychowuje, ojciec nie ma praw rodzicielskich, nie byli małżeństwem. (...)

 • składanie fałszywych zeznań 13 Maja 2010

  Witam, co mi grozi za składanie fałszywych zeznań? Otóż jakiś czas temu kupiłem koledze telefon komórkowy, na siebie, ale on miał go spłacać. Niestety okazało się, że tego nie robił, ja nie dostawałem (...)

 • Osrodki Wychowawcze16 Marca 2009

  Mam pytanie jak moge pomoc mojemu wnukowi aby Sad zmienil mu pobyt w MOW na inna placowke, corka i ziec sa alkoholikami, ponad 2 lata temu 3 chlopcow trafila do Pogotowia Opiekunczego, fakt (...)

 • błagam co robić???11 Czerwca 2008

  nie poprawia jak widok głupiej gęby ex jak mu sędzia podwyższa alimenty. I wtedy szybko może skończyć się nowa miłość z kolejną głupią babą, która wzieła sobie takiego debila. (...)

 • Alimenty - wyrok wydany zaocznie9 Czerwca 2008

  Witam. Moja eks wniosła sprawe o podwyzszenie alimentów. Jednak z przyczyn losowych nie mogłem stawić sie na sprawie, a odebrałem wezwanie do sądu. Podobno wyrok bedzie wydany zaocznie. ile mam (...)

 • spadek po zaginionym ojcu7 Maja 2008

  Moj tata przez wiele lat byl osoba bezdomna. 3 lata temu moj kontakt z ojcem urwal sie definitywnie i zglosilam Jego zaginiecie na policji. Po dwoch tygodniach zadzwonili do mnie z powidomieniem iz (...)

 • widzenia z dzieckiem22 Marca 2008

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną i bardzo bardzo niepunktualną(do (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane