Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  : 83.15.155.178) azadrag Witam, mam ogromną prośbę jeśli byłoby to możliwe to prosilabym o przesłanie takiej skargi emailem. Ja jestem na początku, czyli zamierzam wystapić z taka skargą do (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  pełnoletniego dziecka masz tylko wtedy gdy sie ono uczy, do momenty ukończenia studiów wyższych lub skończenia 25 lat. agula Mam syna który ma 27 lat ,wprawdzie mieszka i studiuje w niemczech (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  . Proszę prześlijcie mi ten wzór odwołania na meila RadekSzpinda@interia.eu z góry dziękuje za pomoc CENTURION85 Mógłbym prosic o przesłanie tego wzoru? mój meil: radeak25@wp.pl Jeżeli (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  poprosic Ciebie o kontakt na adres mailowy nula-1@tlen.pl? bardzo prosze nula001 witam!złozyłem juz papiery do Sadu i czekam teraz na ich odpowiedz!trzymajcie kciuki:) pawi Czesc.A możesz (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  ,przysługuje jej prawo do ubiegania sie o przyznanie swiadczen z Funduszu Alimentacyjnego ZUS."Jakie Komornik ma prawo ,czy moze pytac sie w U.S. o jego dochodach, Z tego co wiem On jest (...)

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie26 Lipca 2004

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc (Nenetka) (...)

 • widzenia z dzieckiem22 Marca 2008

  3-4 miesiące albo i rzadziej). Jak się zdecyduje na odwiedziny najczęściej pisze sms-a z internetu że przyjedzie do dziecka konkretnego dnia a się wcale nie pojawia. Jak się pojawi (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, bo pracuje w supermarkecie, a kazdy wie jak tam jest. Prosze o porade> Możesz starać się o zasiłek rehabilitacyjny w ZUSie na okres (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  pierw sprawe o alimenty zgadzam sie z nimi ale nie wiem jak mam to wszystko napisac wolalabym odrazu zalozyc sprawe o rozwod ale tez nie wiem jak mam zaczac co mam napisac (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.