jak napisac podanie do mops o zasiłek okresowy i celowy- wzór Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

mieścił się , teraz jest to znacznie prostsze (Zafira jest pojemna 7 osobowa ). Wracając do odmownej decyzji , starałam się jak wcześniej o zasiłek celowy na żywność (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

do MOPS w miejscu zamieszkania o zasiłek okresowy i kwota pobrana zostanie wyrownana przez swiadczenie MOPS. Nadto, dzisiejsza polityka rodzinna skłania do (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam ,jestem na urlopie wychowawczym, chciałabym go przerwać i wrócić do pracy,ale do innego zakładu,czy to możliwe i jak moge o tym poinformowac dotychczasowego (...)

jak napisać podanie do mops o zasiłek celowy na zakup opału?

jak napisać podanie do mops o zasiłek celowy na zakup opału?

jak napisać podanie do mops o zasiłek celowy na zakup opału? jak napisać podanie do mops o zasiłek celowy na (...)

Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

prosić o wzór odwołania? lowca@op.pl lowca80 jak wielu powyżej mam podobny problem i też poproszę o ten wzór: tasja@tlen.pl ,z góry dziękuje tasja witam, czy (...)

Czy muszę zgodzić się na wywiad środowiskowy???

Czy muszę zgodzić się na wywiad środowiskowy???

, że mamy zgłosić się do GOPS-u, aby wypełnić wywiad środowiskowy. Jak udało nam się dowiedzieć, Ojciec stara się o zasiłek i potrzebują wiedzieć, czy my go utrzymujemy (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

. Pozdrawiam! kasiol alimenty.pl Witam Pani Aneto! Zwracam się do Pani po troszkę o pomoc, po troszkę chyba i o wsparcie. Mój mąż stara się o unieważnienie ślubu kościelnego. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

na nią zasiłek i dodatek na trzecie dziecko? Czy być może dalej przysługuje zasiłek rodzinny, w co wątpię? aldona40 Witam! Mam 22 lata i jestem studentką. Mój tata ma gospodarstwo (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

spotkania.ja nie mam odebranych ani ograniczonych praw prosze o pomoc rafik alimenty.pl posze o pomoc matka mojej corki utrudnia mi widzenia z nia,nie wiem jak napisac wniosek o (...)

proces prywatno-skargowy o znieważenie

proces prywatno-skargowy o znieważenie

nawiązaniu do sprawy z sąsiadką i prośbą i wzór pozwu... Jeszcze raz proszę o jakiś wzór pozwu o zniesławienie. Moj adres mailowy : ewarog2@wp.pl rogsi (...)

jak napisać podanie do mops o zasiłek okresowy?

jak napisać podanie do mops o zasiłek okresowy?

jak napisać podanie do mops o zasiłek okresowy? jak napisać podanie do mops o zasiłek okresowy?

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

. Jak go znaleść i gdzie złożyć pozew o ściganie należności. Moje gg 2292348 Aguś alimenty.pl Witam.Ja tez place alimenty 400zl na syna i 250 na byla zone(gdyz studiuje i (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

dzisiejszego nie wystąpiłam o podwyżkę. Jestem o to zla na siebie, ale pojście do sądu i "proszenie" się o pieniądze kosztuje mnie za dużo nerwów. Alimenty powinnny (...)

jak napisac wniosek o zasilek okresowy i celowy wzor?

jak napisac wniosek o zasilek okresowy i celowy wzor?

jak napisac wniosek o zasilek okresowy i celowy wzor? jak napisac wniosek o zasilek okresowy i celowy wzor?

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dziecka, jak i rozwój dziecka. Co do tego zasiłku kieruję do Zus.Zawsze, jeśli jest problem, najlepiej udać się do zródła. Serdecznie pozdrawiam i trzymam na wszyskie (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

złodziejstwo które się szerzy bo za takie sumy jakie windują właściciele mieszkań do wynajęcia na swoim i bys się urządził i miałbyś co do garnka włożyć i miałbyś (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

zdarzyło się, że II instancja uznała racje twojego zażalenia i uchyliła postanowienie I instancji, kierując sprawę do ponownego rozpoznania czyli do I instancji, to co (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów, który na podst. art.631 i 644 kpc jest zwolniony z wpisowego do sądu i po wyczerpaniu trybu odwoławczego może wytoczyć powództwo do (...)

Wzór podania o separację

Wzór podania o separację

sadu,podania o separacje E_W_E_L_I_N_A_22 chce złożyc podanie do sądu o separacje .Nie wiem jak to napisac magda prosze o wzór pozwu o separacje (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami. Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

zebym zalozyla pierw sprawe o alimenty zgadzam sie z nimi ale nie wiem jak mam to wszystko napisac wolalabym odrazu zalozyc sprawe o rozwod ale tez nie wiem jak mam zaczac co (...)

jak napisać podanie o zasiłek okresowy wzór?

jak napisać podanie o zasiłek okresowy wzór?

jak napisać podanie o zasiłek okresowy wzór? jak napisać podanie o zasiłek okresowy wzór?

"PRZYWILEJE" SAMOTNEJ MATKI?

becikowe (to standard), zasiłek rodzinny (tj. 68 zł) i zasiłek z tytułu samotnego wychowywania dziecka (170 zł). Tak mam na urlopie macierzyńskim. Wkrótce idę na wychowawczy i (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

pod pojeciem resocjalizacji, probacji jakie sa cele i zadania tego typu dzialan. To co wszystkich kandydatow zlamalo to pytania o ustawe o kuratorach i rozporzadzenia do nich (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

są po rozwodzie. Proszę o odpowiedz. TALUNCIA1989 Proszę wystąpić do sądu z pozwem o alimenty (podwyższenie). Może Pani także na podstawie "starego" wyroku pójść do (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

własnych, bo ich w ogóle nie biorę pod uwagę. Chyba jesteś skrzywdzonym facetem..... i do tego bezczelnym. Poszukaj sobie innego forum , na którym będziesz mógł dyskryminować i oceniać (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

nazwisko i wtym momencie musiała by mnie oskarżyc o alimenty( z tego co mi wiadomo)udała się do M.O.P.S-u i tam otrzymał jednorazową zapomogę w wysokości 142zł.moje dziecko (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

,wujkowie,cicie,kuzynie i babcia..co ja mam zrobic zeby go nie stracic..i byc z nim..on w kazdej chwili moze sie spakowac i poprostu jechac do turcji gdzie mam biznes,pieniadze i (...)

jak odzyskac dziecko??

jak odzyskac dziecko??

nie ryzykowała jesli chcesz dziecko zabrać do siebie. Zarejestruj koniecznie daj nazwisko w usc i zabierz. Potem złóż wniosek do sądu jak najszybciej. Uwaga jeśli dziecko będzie (...)

skrajna bieda w rodzinie

skrajna bieda w rodzinie

przekroczony - Do MOPSu o finansowanie dojazdów i obiadów dzieci do szkoły - Do MOPSu o zasiłek celowy na żywnośc lub leki lub łącznie na jedno i (...)

1

2

3

4

5

...

6