Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  : 83.15.155.178) azadrag Witam, mam ogromną prośbę jeśli byłoby to możliwe to prosilabym o przesłanie takiej skargi emailem. Ja jestem na początku, czyli zamierzam wystapić z taka skargą do (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  . Proszę prześlijcie mi ten wzór odwołania na meila RadekSzpinda@interia.eu z góry dziękuje za pomoc CENTURION85 Mógłbym prosic o przesłanie tego wzoru? mój meil: radeak25@wp.pl Jeżeli (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  poprosic Ciebie o kontakt na adres mailowy nula-1@tlen.pl? bardzo prosze nula001 witam!złozyłem juz papiery do Sadu i czekam teraz na ich odpowiedz!trzymajcie kciuki:) pawi Czesc.A możesz (...)

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie26 Lipca 2004

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc (Nenetka) (...)

 • widzenia z dzieckiem22 Marca 2008

  3-4 miesiące albo i rzadziej). Jak się zdecyduje na odwiedziny najczęściej pisze sms-a z internetu że przyjedzie do dziecka konkretnego dnia a się wcale nie pojawia. Jak się pojawi (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, bo pracuje w supermarkecie, a kazdy wie jak tam jest. Prosze o porade> Możesz starać się o zasiłek rehabilitacyjny w ZUSie na okres (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  pierw sprawe o alimenty zgadzam sie z nimi ale nie wiem jak mam to wszystko napisac wolalabym odrazu zalozyc sprawe o rozwod ale tez nie wiem jak mam zaczac co mam napisac (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  alimentacyjne istnieje prawo do zlozenia wniosku do MOPS w miejscu zamieszkania o zasiłek okresowy i kwota pobrana zostanie wyrownana przez swiadczenie MOPS. Nadto, dzisiejsza (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane