Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  ponioslas w przeszlosci, oczywiscie jesli jestes je w stanie udowodnic. A wystepujac o alimenty w pozwie mozesz zadac alimetow za poprzedzajace zlozenie pozwu trzy miesiace (wstecz). Jeszcze raz powodzenia (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  zaproszenie z PL. Jedziesz do Urzędu Wojewodzkiego i prosisz o formularz na zaproszenia. Placisz pare zlotych, przynosisz dokument ze masz jakies tam lokum (badz twoi rodzice i wyrazaja zgode na (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak (...)

 • Jak otrzymać mieszkanie z urzędu12 Października 2003

  Witam, słyszałem, że działa w Polsce taka instytucja jak mieszkanie z urzędu. Napiszcie proszę, jakie trzeba spełnić warunki, aby takie mieszkanie otrzymać+gdzie ewentualnie są przepisy (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  dobrze.Widać,że dziecko u ciebie jest na 1 miejscu.Pozdrawiam. P.S. Mam nadzieję,że sędzia da pstryczek w nos meżusiowi:P. Do Hanka alimenty.pl zona wystapila o alimenty ja zarabiam 2300 rachunki (...)

 • wysokość alimentów27 Maja 2008

  . On wtedy zarzadal rozwodu na co tez nie wyrazilam zgody. Polsce brakowalo wtedy tylko kilku miesiecy do wejscia do Uni Europejskiej wiec poprosilam aby poczekal do tego momentu. On jednak (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  czyjegoś zadłużenia-ok.10tys.zł-na mieszkanie 2-pokojowe, nadal będąc zameldowana wraz z córką w nowym miejscu razem z babcią.Córka ma 4 lata, jest również zameldowana i mieszka z nami.Babcia (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  powinno tak wygladac.Wracajac do mojej przeszlosci.Nie wstydze sie tego!Majac 12 lat bylam dzieckiem-zostalam zgwalcona.W mojej psychice to mocno utkwilo.On chcial wiedziec wszystko co sie tamego dnia stalo.Przez (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  . Jak ktoś szuka takiej firmy to polecam :) Julia Możesz ubiegać się o zwrot podatku za ostatanie pięć lat. Co zrobić żeby odzyskać? Masz dwa wyjścia: samemu wypełniać formluarze i wysłać (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  partnera jak ojca, maja dobry kontak, a ponadto on chce ja przysposobic, czyli chcemy stworzyc normalna rodzine. I tez niby nie majac podstaw pozbawilam go praw na 1 sprawie. dorota225 to bardzo interesujace (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane