Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  zaproszenie z PL. Jedziesz do Urzędu Wojewodzkiego i prosisz o formularz na zaproszenia. Placisz pare zlotych, przynosisz dokument ze masz jakies tam lokum (badz twoi rodzice i wyrazaja zgode na jej przyjazd), (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy zaczęłam robić mu wyrzuty wyszedl z domu jak (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!11 Grudnia 2002

  ale chyba kazdy by się załamał na moim miejscu . Czwartego marca wyszła za mąż (cywilny) więc już mam watpliwosci czy to wogule moje dziecko ale raczej tak ,raczej na 100% nie wiem co robic zjechałem (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  , a biada jak sama pojawie sie po dziecko wtedy mam gwarantowane ze zostane opluta, okopana i wyzwana od kurwy i szmaty i to wszystko na oczach dziecka itd. chciała bym nie dawac mu dziecka bo gdy wraca (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  POWINNAM NAWET MU SIE POZWOLIC DOTKNAC W TEN SPOSOB,wiec..po paru miesiacach znajomosci jak mnie zlapal za policzki,niby zartami i z milosci-plakalam,za kazdym razem mialam lzy w oczach,ze (...)

 • alimenty od dziadków kiedy można ich żądać21 Sierpnia 2004

  rodzice takich delikwentów są winni .Każdy rodzic ma obowiązek łożenia na utrzymanie swego potomstwa, a jeżeli nie potrafimy wychować własnych dzieci na odpowiedzialnych obywateli to za błedy wychowawcze (...)

 • Wyjazd z dzieckiem za granicę27 Kwietnia 2004

  Czy po wejściu do unii, muszę mieć zgodę ojca mojego dziecka na wyjazd z dzieckiem za granicę. Nie jestem z nim w związku małżeńskim, a niedługo biorę ślub z innym człowiekiem. Czy potrzebna (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.10 Kwietnia 2004

  wszystkich mam 16 i bardzo bym chcial aby moj rodzice byli pozbawieni praw rodzicielskich poniewaz bardzo chce trafic do rodziny zastepczej ktura niedawno poznalem. Niezabardzo wiem jak sie pisze takie (...)

 • Zmiana imienia26 Lipca 2004

  Będe wdzięczna za informacje do kogo powinnan się zgłosic w sprawie zmiany swojego imienia. Czy to zakres prawa cywilnego? Czyli do prawnika zajmującego się pr. cywilnym? Chciałabym się dowiedziec (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  300 a i tak płaci jak chce! Cały czas twierdzi że ma prawa do dziecka ale o obowiązkach wobec niej nie chce słyszeć! I w dodatku na swoje spotkania z niunią przyjeżdża z tą kobietą tylko (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane