Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  śmierci najemcy jest możliwość wykupu mieszkania np. przez wnuka bo ja jestem najemcą innego mieszkania sprawy związane z wykupem mieszkania były załatwiane czekam na operata w sprawie ceny (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. Mowi o tym Kodeks Pracy, wiec masz prawo zadac (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  prawo krajowe, potem juz prawo UNII EUROPEJSKIEJ. Miejmy nadzieje, ze w koncu politykaka represji prawa roszczen o alimenty na rzecz doroslego dziecka czy innych czlonkwo rodziny spadnie na wydzialy polityki (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" i sam nie wiem co mam zrobić? Czytałem (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  wiem co mam dalej robic aktualnie złozylam wniosek o alimenty teraz chcem napisac pozew o rozwod bo wiem ze on tylko na to czeka i mysli ze ułatwie co ROBIC??????????? DALEJ załamana alimenty.pl moj kontakt (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  . Jednym słowem - zostaliśmy nabici w butelkę i nic z tym nie zrobimy. To co ja zrobiłem to wycofałem z PZU wszystkie swoje polisy i Tobie radze to samo. piotr26 Skontaktuj się ze mną: agnieszka@future.pl (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  kilka razy w miesiacu i strasza,sa strasznie wulgarni i mowia ze sprawa trafi do radcy prawnego.chodzi tu o niezaplacony mandat za przejazd bez biletu.zadluzenie wynosi 130 zl.a oni strasza ze komornik przyjdzie (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  mnie jak to dalej się potoczy,czy chcę w tym tkwic czy może pora na zmiany.Podjęłam decyzje!Chcę starac sie o alimenty na dzieci-po tylu latach otwarły mi się oczy i twierdze że te pieniądze (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  marzec) wpłaciłam 2 sumy na konto sprzedawcy sieci komórkowej i to było wszystko z mojej strony.Nic w tej sprawie się dalej nie działo, aż tu nagle w połowie 2006 r. dostałam pismo (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  !!!Dziecko mnie kocha ja go rowniez chcesz dobrze "dostajesz kose w plecy przy kazdej okazji"!!!Nie bylismy nawet malzenstwem 5 lat z soba ona w PL na swoim domu na moim utrzymaniu zdradzala mnie zaszla (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane