Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  świadczeń, oraz po 150pln zaległości z początkowego 7 miesięcznego okresu czasu. Dług, na dzień dzisiejszy nie jest spłacony a ponownie pojawiły się poważne kłopoty finansowe, wiec stać mnie od (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  zadluzenie ok 6 tys bo byly problemy finansowe i nie placilismu zus, potem skonczyly sie klopoty ale deklaracje nie wplywaly regularnie pomimo pieniedzy na koncie ksiegowej nie chcialo sie puscic przelewow((( (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  do PRESCO z wyjaśnieniem i zapytałem przy okazji dlaczego tutaj jest ksero Pana podpisu? - "A czy Panu by się chciało podpisywać na ponad miliona takich wezwań?" - no tą odpowiedzą to gość (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC 6 MIESIECY,URLOP MACIERZYNSKI (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  z tytułu składek ulegają przedawnieniu po upływie 10 lat, licząc od dnia, w którym stały się wymagalne, z zastrzeżeniem ust. 5–5d. 5. Nie ulegają przedawnieniu należności z tytułu składek (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada w sobotę, proszę o podpowiedz, bo mam zamiar zwrócić (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  tygodnie i nie był u niej ani razu i nie szczególnie pytał jak ma się córka łzy cisły mi się do oczu ,jego rodzice dowiedzieli się ze wnuczka leży w szpitalu walczy o życie nie przyjechali (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  będący w podobnej sytuacji jak ty oraz odpowiedź prawnika. Przeczytaj to uważnie i będziesz wiedziała jak postąpić. Temat: Kiedy mija data przedawnienia? Pytanie: 1.Kiedy mija data przedawnienia? (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  . 0-606 337 364 Karolina Witam serdecznie :) mam pytanie jestem z mezszczyzna, który od 4 lat jest po rozwodzie cywilnym, z poprzedniego zwiazku ma 2 dzieci. Jego była zona wyjechala do usa do (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  ..... to na wasze dzieci te alimanty! komu na zlosc robisz jeden z drugim jak twoje dziecko nie ma co jesc? bylej zonie? pomysl jelopie jeden z drugim zanim bedziesz cwaniaczyl na sali sadowej jak (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane