Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  . Jacho Również mam problem z tą firmą, jeśli ktoś zna się na tej sprawie i miał z nimi do czynienia prosze o pomoc. A mianowicie jakiś rok temu podpisałam umowe (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  nie zapłacę to wniosą sprawę do sądu. I teraz stoję przed dylematem co robić? Jestem z Wrocławia wiec jeżeli będę miasiał jechać na sprawę sądową pewnie do Piły lub (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  RZYUJĄ NA LUDZIACH I TO JEST NIEPRAWDĄ ŻE NIEWEŹMIE SIĘ KREDYTU OOOOL Jak napisac wniosek o rozlozenie splaty zadluzenia na raty?? Albert_F Jak napisac (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  chociaż częsciowo umożył dług, który jest na mojego meza który jest bezrobotny ja zarabiam najnizsza stawke i mamy jedno dziecko sa jakies szanse? klaudii hej mam bardzo trudną sytuację z (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  zł to wg ciebie mało na dziecko ,to powiedz mi jak kilku osobowa rodizna potrafi wyżyc z jednej pensji,gdzie sie przecietnie zarabia do 2 tys,a kobieta wychowuje dzieci. Wy uwazacie (...)

 • Jak długo w BIK30 Czerwca 2004

  przechowuje tylko historie kredytową klienta dla potrzeb banków w przypadku udzielania kredytu. Sam rekord z BIK wygląda następująco: po zapytaniu przez bank BIK zwraca: FIGURUJE/NIE FIGURUJE oraz w (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  ... w urzedzie skarbowym tylko niewiem gdzie z tym dokładnie trzeba iśc. Ja mam 19 lat chodze do technikum i niepracuje. Podam swój meil może ktos napisze aresilkenau@wp.pl ARES Witam wszystkich (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  Nie bardzo rozumiem po co na tym forum udzielają się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o sprawie. UM, poczytaj trochę o przedawnieniach i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Być może (...)

 • POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu14 Maja 2004

  Zaczne od początku. Miałam linie kredytową w PKO BP na 6.000 zł. Rok temu przeprowadziłam sie do innego miasta i na konto w banku nie było żadnych wpływów (wynagrodzenie) - ja co miesiąc (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  mieszkam z rodzicami, ojciec mojego dziecka ma zasadona alimenty w wysokości 300zł i nie chce ich płacic z dzieckiem tez nie chce sie widziec to ja na siłe wpycham mu małego bo mimo wszystko (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane