Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  swoją sprawę ,pewnie obstawać przy swoim i wszystko załatwiać w formie pisemnej. Już nie raz to przerabiałem z pozytywnym wynikiem. Jak będzie Pan potrzebował bardzie szczegółowych informacji (...)

 • Reklamacja butow - odmowa13 Maja 2008

  ! Uprzejmie proszę o wzór pisma odwoławczego. Otrzymałam opinię rzeczoznawcy i nie wiem jak dalej działać. Pozdrawiam kikakarola Witam! Uprzejmie proszę o wzór pisma odwoławczego do (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  TO arturro202@interia.pl arturro202 CZY KTOS JEST MI POMOC NA TEMAT :JAKI CZEBA DOSTARCZYC DOKUMENTY DO UNIEWAZNIENIA SLUBU KOSCIELNEGO I JAKIE CZEBA POCZAC PIERWSZE KROKI .. POZDRAWIAM MOJ ADRES TO arturro202@interia.pl (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  wygasniecia mojej polisy.Pomocy!!!!!!!! co mam napisac do PZU nim oni mnie zawezwa do odbioru jalmuzny.Mój adress e-mail to krecik_dk@op.pl. kret999 kto ma się starać o kapustę rodzic czy dzieciak. płaciłem (...)

 • Wzór upoważnienia16 Sierpnia 2004

  Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub tarnow@tenbit.pl (mimiczek) (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  rozwodowej? Dziękuję z gory i pozdrawiam. Monika monika możesz napisać Moniko... ja mam to już za sobą. Daj swoje namiary. ania witam ja tzkze potrzebuje pytan jakie sa najczesciej zadawane aaaanka26@wp.pl (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  pierw sprawe o alimenty zgadzam sie z nimi ale nie wiem jak mam to wszystko napisac wolalabym odrazu zalozyc sprawe o rozwod ale tez nie wiem jak mam zaczac co mam napisac i wogole, patrzylam na strony (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  będzie Ci też łatwiej jak napiszesz.Najlepiej wieczorem,bo pracuję.Pozdrawiam. Rubin alimenty.pl Ja również myślę o rozwodzie jednak paraliżuje mnie strach przed tym, co będzie. Z mężem jestem (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  . 0-606 337 364 Karolina Witam serdecznie :) mam pytanie jestem z mezszczyzna, który od 4 lat jest po rozwodzie cywilnym, z poprzedniego zwiazku ma 2 dzieci. Jego była zona wyjechala do usa do rodzicow (...)

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie26 Lipca 2004

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc (Nenetka) mam podobną (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane