Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kara za niestawienie się na rozprawie26 Maja 2014

  Mam pytanie w jaki sposób mam się odwołać od nałożonej kary pieniężnej 1000 pln nałożonej za brak stawiennictwa na rozprawie w charakterze świadka. Pierwsze wezwanie dostałam na (...)

 • zaleglosc w abonamencie rtv7 Kwietnia 2014

  witam do 2002roku oplacałam abonament rtv, po roku 2002 zaprzestałam płacenia bo z pracą i pieniędzmi bywało roznie. Teraz dostałam wezwanie do zapłaty od Poczty Polskiej na kwote 3tys. Jestem (...)

 • Uniemożliwianie kontaktu z dzieckiem8 Stycznia 2014

  Mam ogromny problem. Od dłuższego czasu po rozstaniu się z matką dziecka mam problem w realizacji kontaktów z dzieckiem. Nie byłiśmy po ślubie, rozstaliśmy się. Płacę regularnie alimenty. Od (...)

 • obrażanie- co dalej? pomocy15 Grudnia 2013

  Witam, miałam ostatnio nie przyjemną sytuację: Szłam chodnikiem do pracy i jechał autobus, który za chwilę miał mieć przystanek. Niestety mimo, że kierowca widział i mnie i kałuże nie zwolnił- (...)

 • kłamstwo ze strony ojca alkoholika20 Listopada 2013

  witam. mam problem tego typu . mojej siostrze przyszło pismo z sądu o umorzeniu alimentów ze strony ojca. siostra ma 19 lat zdała maturę i uczy się dalej. ojciec od wielu lat pije, nie mieszka już (...)

 • oddwołanie sie od wyroku pomocy19 Listopada 2013

  Witam. mam pytanie jak dobrowolnie podac się kaze bez dalszych rozpraw, dostałem z sadu wyrok 70h prac społecznych za art.50a kw. napisałem odwołanie od wyroku po czym miałem sprawę (...)

 • Urząd pracy...12 Października 2013

  Dostałem od urzędu pracy skierowanie do pracy w jakiejś firmie, pracodawca mnie w niej zatrudnił. Kazał mi przyjsc nastepnego dnia, wiec przyjechalem z ubraniemi roboczymi i dokumentami jak kazał, (...)

 • Oszustwo na tablica.pl 11 Października 2013

  Witam serdecznie. Postaram sie omówić problem, i bym prosiła o pomoc. 23 wrz 2012r. znalazłam ogłoszenie na tablica.pl, w którym był do zakupienia telefon. Na GG umówiłam się na wpłatę 369 zł + resztę (...)

 • Odpowiedź na pozew rozwodowy bez orzekania o winie.4 Października 2013

  Witam. Jako ofiara toksycznego związku małżeńskiego - toksyczny trójkąt - chciałbym się poradzić Was, jak prawidłowo napisać odwołanie od treści pozwu, który pomimo zawartej (...)

 • ...7 Września 2013

  Witam! Proszę o pomoc. Jestem z mężem po rozwodzie. Z tego związku mamy dziecko 3 latka teraz będzie miała córka. Z ojcem dziecka rozstałam się jak Córka miała 2 miesiące. Od tamtej pory (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane