Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Oświadczenie o Kontynuacji alimentów po 18 roku życia18 Listopada 2013

  Witam potrzebuje pomocy z napisaniem oświadczenia do komornika w celu kontynuacji egzekucji alimentów. Dodam że się uczę w szkole zawodowej i samo zaświadczenie z szkoły nie wystarcza kazali mi napisać (...)

 • Zmiana zarządu spółki.13 Listopada 2013

  Witam, Mam spółkę z o.o. i chciałbym zmienić w niej prezesa zarządu. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem dokładnie jakie formularze powinienem złożyć do KRS. Czy potrzebne też są jakieś dodatkowe (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte i umowe a ja odpisałem , że nie jestem zainteresowany. (...)

 • Wniosek o kuratora sądowego.6 Czerwca 2013

  Witam, chcę złożyć do sądu wniosek o wywiad kuratorski w miejscu przebywania mojego 2 letniego syna. Mieszka on daleko(ponad 300km) odemnie wraz z matką, lecz nie wiem jakie ma warunki i kto się nim opiekuje (...)

 • Dobry adwokat -Płock17 Maja 2013

  Witam. Szukam adwokata z Płocka - do spraw rodzinnych. Mógłby ktoś polecić kogoś dobrego? Ale chodzi o rozwód? Ja miałam sprawę o alimenty. Na rozprawie były mąż potakiwał, na wszystko się zgadzał, (...)

 • Wzór do Sądu o uzyskanie od Policji wszystkich interwencji domowych28 Lutego 2013

  Witam. Sprawa polega na tym iż potrzebuję na papierze od Policji wszystkich ich interwencji jakie miały miejsce w moim domu. Dotyczyły one wezwań na mojego męża... Policja nie może mi ich od tak wydać i (...)

 • WYPOWIEDZENIE UMOWY POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI 30 Stycznia 2013

  Witam, mam następujące pytania dot. takiej sprawy: Ponad rok czasu temu podpisałem 2 UMOWY z firmą zajmującą się pośrednictwem nieruchomości. Umowa 1 dotyczy pośrednictwa kupna nieruchomości na rynku (...)

 • ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!15 Stycznia 2013

  Mam pytanie w związku z ustawą abolicyjną. Prowadziłem własną firmę od 2004 do 2008 roku, ale jednocześnie byłem zatrudniony w innej firmie, która odprowadzała za mnie składki do ZUS. W 2009 roku dowiedziałem (...)

 • Jak załatwić Kindergeld?4 Października 2012

  Witam, na każdej stronie są inne informacje, dlatego postanowiłem napisać krok po kroku - jak załatwić Kindergeld. Dla jasnosci chce wyjaśnić, że dziecko może mieszkać w Polsce jeśli jeden (...)

 • jak napisać pozew o zwrot pieniędzy?17 Września 2012

  chcę zarządać od mojego byłego zwrot połowy pieniedzy które wpłaciłam na spłate naszego wspólnego zadłużenia na wspólnym kącie?jak to napisac dokładnie?gdzie w necie znajdę taki wzór?czy (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane