Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!15 Stycznia 2013

  Mam pytanie w związku z ustawą abolicyjną. Prowadziłem własną firmę od 2004 do 2008 roku, ale jednocześnie byłem zatrudniony w innej firmie, która odprowadzała za mnie składki do ZUS. W 2009 roku dowiedziałem (...)

 • Jak załatwić Kindergeld?4 Października 2012

  Witam, na każdej stronie są inne informacje, dlatego postanowiłem napisać krok po kroku - jak załatwić Kindergeld. Dla jasnosci chce wyjaśnić, że dziecko może mieszkać w Polsce jeśli jeden (...)

 • jak napisać pozew o zwrot pieniędzy?17 Września 2012

  chcę zarządać od mojego byłego zwrot połowy pieniedzy które wpłaciłam na spłate naszego wspólnego zadłużenia na wspólnym kącie?jak to napisac dokładnie?gdzie w necie znajdę taki wzór?czy (...)

 • Matka nie dotrzymuje warunków ugody - SZOK!4 Czerwca 2012

  Witam. Proszę o poradę w sprawie egzekwowania ugody zawartej przed Sądem Rejonowym, III Wydział Rodzinny i Nieletnich. Zgodnie z tą ugodą mogę widywać się z córką we wtorki i czwartki między 15:00 a (...)

 • Wzór pisma do Sądu Pracy o wydanie świadectwa pracy. 14 Grudnia 2011

  Witam serdecznie. Zwracam się do szanownych forumowiczów o pomoc. Zakład w którym obecnie pracuję,aby zaliczyć mi do wysługi lat, lata przepracowane jako młodociany pracownik w szkole przyzakładowej, wymaga (...)

 • Pozew o wydanie rzeczy26 Września 2011

  Witam, Mam problem polegający ta tym, iż znajomy, który dzierżawił gospodarstwo rolne od chłopa mieszkał u niego i gdy dzierżawa się skończyła chciał się wyprowadzić lecz właściciel lokalu zabronił (...)

 • Złamana ręka - odszkodowanie od spółdzielni19 Lipca 2011

  Witam wszystkich i proszę o pomoc. Tej zimy wychodząc z bloku poślizgnąłem się na oblodzonym chodniku przed klatką. Złamana ręka, zwolnienie lekarskie, rehabilitacja. 1. Czy ktoś może mi pomóc jak (...)

 • umorzenie części mandatu23 Maja 2011

  Witam, mam mandat 500zł. za nielegalne zbiegowisko, zapłaciłem już połowę i teraz chciałem się dowiedzieć czy mam możliwość umorzenia reszty tego mandatu? Czy ma ktoś jakiś wzór jak (...)

 • wzór na pozew o alimenty13 Kwietnia 2011

  Witam, chciałabym sama napisać pozew o alimenty od ojca, ponieważ nie dostanę pomocy z FA. Czy jest możliwość znalezienia gotowego wzoru na taki pozew?? Nie wiem w ogóle jak się do tego zabrać. (...)

 • Wzór nie przedłużania umowy najmu mieszkania2 Marca 2011

  Witam, bardzo proszę o szybką pomoc. Potrzebuję wzoru na: nie przedłużanie umowy najmu mieszkania na czas określony. Pani z biura nieruchomości, od którego wynajmuję mieszkanie powiedziała mi, że jeśli (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane