Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  problem do ciebie nie wiem jak sie pozbyć ale sąsiadów którzy siedzą nielegalnie na wynajmnie mieszkania.Nie wiem jak napisać ten donos do urzędu skarbowego (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  nabycie pojazdu. Kolejny właściciel jest wpisywany do dokumentów tylko w przypadku rejestracji pojazdu, a nabywca nie ma obowiązku rejestracji pojazdu. Może go kupić i trzymać w garażu i nie musi (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  moja w tym opinia. Bo przecież euro-tax.pl nie miał możliwości podać swoje nr konta do zagranicznego urzędu skarbowego akurat do Państwa zlecenia. Pozdrawiam, Marcin Doradca (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd (...)

 • Podatek od wynajmu mieszkania ?7 Lutego 2005

  Witam! Mam następujący problem: wynajmuje mieszkanie, wpłaciłem za nie kaucje na wypadek zniszczeń (1400pln). Co miesiąc place właścicielce 900pln + wszystkie opłaty (czynsz, woda, gaz prąd telefon itd.). (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  pierw sprawe o alimenty zgadzam sie z nimi ale nie wiem jak mam to wszystko napisac wolalabym odrazu zalozyc sprawe o rozwod ale tez nie wiem jak mam zaczac co mam napisac i wogole, patrzylam na strony (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  przez dziecko teraz sie wymiguje. Ponownie się ożenił z kobieta mającą dziecko, maja tez wspólnego syna i dośc wysokie dochody jednak nie do udokumentowania. utrzymuja się z prowadzenia gospodarstwa (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?26 Lipca 2002

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej pracy wymagane jest społeczne zaufanie. W takim (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  Pierwszy Monit elektroniczny z tej Firmy i tak jak kolega wyżej nie wiedziałam co z tym robić zignorowałam to . Powiedziałam sobie wtedy czy oby na pewno Prawnik dobrze mi powiedział ? Również szukałam (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  JEST EGOISTA. STWIERDZIŁ ŻE SIĘ PONIŻAM MIESZKAJĄC JESZCZE Z NIM. Rankiem on poszedł do pracy ,ja się wyprowadziłam. On 3 dni nie wracał do domu ,wiec nawet nie wiedzial że się wyprowadziłam. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane