Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie8 Sierpnia 2002

  .....przyczym ja wiem ze moge decydowac o swoim majatku tj nieruchomosciami itd.. I nie wazne czy masz pelne prawa do dziecka czy ich nie masz jak dziecko z toba nie mieszka nie mozesz (...)

 • Badania w RODK7 Grudnia 2004

  do rozgrywki. TAK, bo mimo iż Ty myślisz sercem i o dziecku, system wtłoczy cię w konieczność gry. Nie łludź się, sprawiedliwości w sądzie nie ma na pewno, uczciwych ludzi możesz nie znaleźć, (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  GODZIĆ NA NIC INNEGO.MOŻE CI NASKOCZYĆ.NIEDAJ SIĘ KASIA LIBKA Libka czytając Twoj post,a nie mając żadnej wiedzy co do sytuacji tutaj poruszanej,bo tak naprawdę została ona przedstawiona tylko przez (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  moze zeznawac w sadzie jako swiadek ma 14 lat na wlasne oczy widzial jak maz mnie bil.chwytam juz sie wszystkiego co mozliwe.nie ma sprawiedliwosci w tym panstwie bylam w sadzie chyba juz wszedzie gdzie (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  zamknięte. Jak to możliwe aby w majestacie prawa tak upokorzyć ojca i jego ojcostwo? Intuicja podpowiada mi, że coś tu "nie gra". Łożę znaczne środki na utrzymanie rodziny (zarabiam kilka (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  wysokosci aby dziecko miało to czego potrzebuje...jesli ojciec zarabia 12.000zł to nie nalezy sie dla dziecka do 60% tylko rzeczywiscie tyle ile potrzebuje bo kto bedzie kozystał z tych pieniedzy (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.10 Kwietnia 2004

  ale wiem ze do sadu przyjdzie i tak naklamie ze nic nie zdzialam nie chce zeby zaczepial mnie pijany lub przychodzil do dziecka wstydze sie go i nie chce zeby moje dziecko musialo sie za niego (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  WNIOSEK O ZABRANIE PRAW RODZICIELSKICH WTEDY ZNIKNIE Z TWOJEGO ŻYCIA,OCZYWIŚCIE PŁACĄC ALIMENTY ALE NIE BĘDZIE MÓGL DECYDOWAĆ O DALSZYCH LOSACH DZIECKA I BEDZIE PRZYJEŻDZAŁ DO DZIECKA (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!7 Kwietnia 2008

  alimenty.pl jak chcesz szybki rozówd, to bez winy, jak długi to z orzeczeniem winy... Jak nie macie dzieci to inaczej... Decydujesz Ty. Powodzenia! n...ka alimenty.pl Elwira, zbieraj tyle (...)

 • Pozbawienie prawa rodzicielskiego...11 Lutego 2003

  Mam niespełna 3-letniego synka. Dwa lata temu odeszłam od męża alkoholika. W tym roku dostałam rozwód. Przez cały okres separacji dostałam od niego 200 zł na utrzymanie dziecka. Obecnie również (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane