jak jest w zk z wyrokiem paragraf 197 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. caly wyrok wykonuja w ciagu 2 m-cy a nie w 6 jak powinni?Ja na to pozwalam chociaz wiem ze sens tej kary i jej wymiaru jest w opozycji do tego co robie. Ale taka jest (...)

Czy pójdę siedzieć???

Czy pójdę siedzieć???

to napewno jest już w biedronce na stoisku alkoholowym i ... Eliza Dobre. Może jednak nie jest z nim tak źle. marek Witam, :) Eliza mylisz się niestety w obu przypadkach, (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

jestem w błędzie?? Pozdrawiam Kasia Chcąc odbyć aplikację kuratorską z kim powinnam najpierw skontaktowaćsię w Sądzie Okręgowym? Z prezesem sądu, kuratorem okręgowym czy (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

wynikającej z podpisanej umowy, jeżeli zrobiłby to w związku z prowadzoną działalnością i zalegał by z płatnościami w stosunku do waszej Firmy? co wtedy? doradzalibyście (...)

POłOWA KARY wokanda WOKANDA

POłOWA KARY wokanda WOKANDA

realna w ktorym wiezieniu kobietom latwo uzyskac zwolnienie warunkowe po odbyciu polowy kary?! Jak sie w tym kierunku ma ZK Kielce?! Anna Witam moje pytanie brzmi kiedy staje sie na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ponownie wyszła za mąż. Razem z mężem i dziećmi wyjechali do Hiszpanii. On jest anestezjologiem i podpisał tam kontrakt na pracę. Była żona zrezygnowała z pracy w Polsce i (...)

ODSIADKA 1 ROKU ZA ZLAMANIE ZAKAZU!!!!!- PIERWSZA Z 5

ODSIADKA 1 ROKU ZA ZLAMANIE ZAKAZU!!!!!- PIERWSZA Z 5

zachowania w zk.Tyle możesz zrobić. mariusz2678 W czwartek widze sie z mecenasem ktory prowadzi jego 2 sprawe. Powiem mu ze p. przebywa w zk i zeby zrobil wszystko by przeciagac (...)

Więziennictwo

Więziennictwo

możesz włożyć opowieści o "sanatoriach". Jak jest czasem ciepła woda to jest dobrze. Zagęszczenie jest takie, że żaden przepis nie jest w stanie tego uwzglęnić. (...)

Alimenty od ojca przebywającego w zakładzie karnym

Alimenty od ojca przebywającego w zakładzie karnym

wyrok w innej sprawie. Do ZK przesłano mu papiery z urzedu gminy w którym mieszka jego była żona odnośnie zadłużenia z tytułu wypłacania zaliczki alimentacyjnej. Nie (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

Kindergeld ma w pierwszej kolejności ten rodzic, u którego faktycznie zamieszkuje wspólne dziecko. Jeżeli ktoś z Państwa pracuje w Niemczech i jest już po rozwodzie, a były (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

. 205. Ściganie przestępstw określonych w art. 197 lub 199, jak również w art. 198, jeżeli określony w tym przepisie stan ofiary nie jest wynikiem trwałych zaburzeń (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

to zycze powodzenia.Dla sadu w Polsce jest to rownoznaczne z tym, ze spicie na kasie, ktora leci wam sama z nieba, a co jest podstawa do wysokich alimentow.Niewazne, ze tyracie (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

w nocy walenie w ściany i okropne przekleństwa rzucane w moją stronę. Nadmieniam, że mieszkam z 82-letnią babcią i 62-mamą. Nie mam już sił, jestem wykończona psychicznie. (...)

opłata egzekucyjna - bardzo prosze o pomoc

opłata egzekucyjna - bardzo prosze o pomoc

dlugu zapłacisz 197 opłaty egzekucyjnej. Najtrudniej jednak w tym wszystkim jest ustalić w którym momencie komornik takej opłaty moze zarzadac. Znam przypadek, w którym (...)

ojciec nieznany a alimenty

ojciec nieznany a alimenty

. Dziwi mnie fakt, że w akt urodzenia dziecka wpisano informację, że ojciec nie jest znany. W przypadku mojego dziecka zostałam poinformowana, że wpis taki jest niedopuszczalny. (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie (...)

Przerwa w karze

Przerwa w karze

wniosek z powodu stanu w jaki znajduje się mój ojciec. W uległ on wypadkowi, który uniemożliwia mu prowadzenie gospodarstwa rolnego. Jego leczenie potrwa około 3 miesięcy. Ojciec jest (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

beda teraz poczynania i jak szybko sprawa sie ruszy.co mi zrobia jak nie wplace.pomozcie!!! litka prawo-cywilne.net WITAM! W 2003 ROKU ZOSTAŁEM SKAZANY NA 3MIESIĄCE POZBAWIENIA WOLNOŚCI (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, który kupił je z komisu w Niemczech. W Briefie są dane jeszcze innego właściciela - którym jest sp. z o.o., Ten szczyl nie dał mi zadnej umowy, mówi zrobi sobie Pan umowe (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

z poprzedniego związku. Na dzień dzisiejszy sprawa o pozbawienie praw ojcowskich z mojego wniosku jest w Sądzie, gdzie on. tak jak obiecał, oczernia mnie i psuje reputacje. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

A może mi ktoś podpowie, gdzie i z kim można porozmawiać, pordzić się terapeutycznie, jak rozmawiać z dziećmi, jak się nimi lepiej opiekować, w sytuacji gdy była żona (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

założyć w Prokuraturze.Pismo jest podobne do tego jakie w takiej sprawiesk,ładasz w sądzie tylko w nagłówku piszesz Prokuratura Rejonowa w ........ itd.W prokuraturze (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

najlepiej i jak najwiarygodniej wypaść w oczach psychologów, którzy będą z Tobą rozmawiać. W praktyce orzeczenie sądu pokrywa się niemal z opinią RODiK. A tak w (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

udowodnić mu, kto ma rację chociaż mam chwile zwątpienia, najśmiejśniejszy jest w tym wszystkim podatek, bo masz płacić a pasożyt nie płaci. Prawo polskie jest w tym miejscu (...)

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

wyrokiem w garścia goń do komornika z wnioskiem o zaprzestanie egzekucji alimentów z poborów jako bezpostawne bo nieaktualny stał sie poprzedni wyrok. Teraz jedynie możesz porównać (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

obecny facet ma dziecko z taka jedną.Myślała że jak zajdzie z nim w ciąze to na zawsze go zatrzyma. Wmówiła mu i jego rodzinie że jest bezpłodna ten sie na to nabrał.Ponieważ (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie orientowac, (...)