Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dziecko, becikowe, alimenty28 Czerwca 2014

  Witam Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa w przypadku gdy żyje w konkubinacie z partnerem i będziemy mieli razem dziecko. Ja jestem studentka i jestem pod utrzymaniem mojej mamy. (...)

 • alimenty i te inne dprawy24 Czerwca 2014

  Od 2008 roku mam przyznane alimenty w kwocie 400zl. Ojciec dziecka zameldowany w PL. ja wraz z dzieckiem mieszkajac poza granicami kraju a mianowicie w Austrii dostawalam (...)

 • Rozliczenie świadczenia na dziecko10 Czerwca 2014

  Witam, Wiem, że podobny wątek istniał już na Państwa forum, ale dość dawno został zakończony bez satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, więc postanowiłam ponowić. Od roku spotykam się z mężczyzną (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.14 Maja 2014

  Witam serdecznie. Mam wielki problem i liczę na odpowiedź. W kwietniu tego roku zakończyła sie sprawa o ustalenie ojcostwa i alimenty. Wnioskowałam również o pozbawienie ojca dziecka (...)

 • Rozwód rodziców, wyprowadzka matki i pełnoletnich dzieci23 Kwietnia 2014

  Witam. Proszę o pomoc. Zacznę od początku aby wyjaśnić jak wygląda sytuacja. Mam 25 lat i mieszkam z dwójką rodzeństwa, z matką oraz ojczymem w domu jednorodzinnym. "Rodzice" się rozwiedli (...)

 • Proszę Pilnie o pomoc !!21 Kwietnia 2014

  Witam. Przedstawię od razu sprawę jasno. Mam 20 lat Studiuję na studiach dziennych. Majac 18 lat wyprowadzilam się od mojej matki do mojego ojca. Sądownie mialam przyznane alimenty (...)

 • zadlużone mieszkanie ojca21 Kwietnia 2014

  Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona spłatą długu (...)

 • Teściowa chce mnie wyrzucić z domu12 Kwietnia 2014

  Witam. Mam wielki kłopot. Mam 20 lat i mieszkam u chłopaka wraz z jego matką w 3 pokojowym mieszkaniu. Właścicielką jest ona a moj chłopak jets tylko zameldowany. Przeprowadzilam sie do niego iż jestem (...)

 • Alimenty ! Matka Kontra córka w ciąży12 Kwietnia 2014

  Witam. Przedstawię od razu sprawę jasno. Mam 20 lat Studiuję na studiach dziennych. Majac 18 lat wyprowadzilam się od mojej matki do mojego ojca. Sądownie mialam przyznane alimenty (...)

 • Ukrywanie majątku przed rozwodem . 4 Lutego 2014

  Witam (przykładowa sytuacja ) Małżenswo zawarlam w styczniu 2011 roku , ślub w Polsce , mieszkaliśmy w UK , po 5 miesiacach nie byliśmy w stanie sie porozumiec w żadnej (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane