Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu rodzicach nie wiem dlaczego nie (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  nikim.To nie w moim stylu!Więc,nie pisz,że mamy się brać do roboty bo ja pracuje za dwoje i nie wkurzaj uczciwych ludzi!!!!! Lidia 500 zł ale musiałam załatwić sporo paperków od lekarzy (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko28 Lutego 2002

  dziecka istnieje do momentu, gdy nie jest w stanie się samo utrzymać. Wykładnią tego przepisu zajmował się już Sąd Najwyższy, ktory uznal, ze obowiazek alimentacyjny nie jest zwiazany z wiekiem (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  polski go ściągną. Pozatym jego wyjazd w sytuacji kiedy ma alimenty jest bez twojej zgody niellegalny. Trzymaj się inka. dusheq@o2.pl dusheq jestem w bardzo podobnej sytuacji, ojciec mojego (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  niedobry. Jak to Pani była megierą, to niehonorowo wyciągać alimenty. A jak to on - to drzyj babo ile można! ica Choćby nie wiem jak liczyc na dzieci każde pieniądze zawsze będa małe, lecz chociaż (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów31 Stycznia 2002

  straszy mnie policją i sądem. Dobrze pamiąta, że w soboty sąd mu pozwolił na kontakty. Wydzwania, wygraża. Mam tego powyżej nosa. W końcu doszłam do wniosku, że jeśli on nie wykonuje poleceń (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  miesiecznie, on placi ?600. W zeszlym tygodniu kupilam bilety na swieta wielkanocne w sumie ?260,26. Po ?130 od osoby... Wczoraj kupilam malemu plecak szkolny- ?18. Wiec to nie jest tak ze (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  powiedzieć.Nie wszystkie matki sa jednakowe i nie wszyscy ojcowie kochają swoje dzieci. Aśka Jestem z Tobą Madziu! DO "KOKO" I RESZTY: Co ty gadasz! pfff dobre sobie czemu miałaby być szybka! (...)

 • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz7 Marca 2008

  żonie powodzi sis lepiej niż przed zawarciem zwiozku małżeńsiego. Aga alimenty.pl Witam, mój chłopak od kilku lat płaci alimenty na byłą żonę i dziecko, nie uchyla się i płaci w (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  . Rozpoczęliśmy budowę w 2004 roku - ja rano praca a po 15:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane