Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Palenie śmieci na własnej posesji?29 Lipca 2006

  ]Free Stag Film[/url] [url=http://dnygspr.ist-dein-chef.de/2]Printable Valentines Spanish[/url] [url=http://qetuosua.mi-website.es/2j]Christian Easter Free Activity[/url] [url=http://qxxiknm.ist-die-coolste-klasse.de/1n]Real (...)

 • Przedawnienie wyroku sądu21 Sierpnia 2006

  Proszę o pomoc mam wyrok sądu w sprawie należności niewypłaconych za pracę sąd zasądził x kwotę ale nie ma możliwości ściągnąć od pracodawcy tej kwoty poniewarz jest niewypłacalny. Czy istnieje (...)

 • jestem polakiem mieszkam we francji,żona wyjechała z dziećmi do polski7 Kwietnia 2012

  Witam od razu przejdę do rzeczy a więc ,mieszkałem z żoną we Francji około 6 lat,nagle żona podjeła decyzję o powrocie do polski,ale ja że mam we Francji kontrakt CDI nie mogłem tego tak zostawić więc (...)

 • Unieważnienie małżeństwa9 Kwietnia 2002

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. Piszę pracę magisterską i potrzebuję jak najwięcej (...)

 • Problem z sąsiadem8 Marca 2001

  Mieszkam w domku jednorodzinnym otoczonym ogrodem o pow.1074m2. Mój sąsiad z lewej strony na swoim terenie podwyższył sobie grunt już o 2 m, przy okazji zniszczył nam płot i zasypał go . Należy również (...)

 • A L E J A J A !!!!!26 Lipca 2003

  BYŁEM NA IMPREZIE I JAK TO NA IMPREZIE TROCHĘ WYPIŁEM... W PEWNYM MOMENCIE STWIERDZIŁEM ŻE MAM DOSYĆ I WYSZEDŁEM PRZESPAĆ SIĘ DO SAMOCHODU... WSIADŁEM A TU .....POLICJA... AKURAT PRZECHODZILI.. KAZALI (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy16 Października 2011

  which you can learn straight away. ??????-???? prawo-pracy.net Getting Traffic Practice That Is Even Assisting bag-gurus To Advance ????? ???? J94987 prawo-pracy.net Alternatives Every body Need To Know

 • Wymeldowanie współnajemcy z mieszkania komunalnego.15 Października 2009

  Dwa lata temu zmarła moja babcia-główny najemca mieszkania komunalnego, w którym jestem zameldowana ja oraz jej syn(Pan J.) Nie mogę zrobić nic co dotyczy mieszkania ponieważ Pan J. jedynie (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie firma windykacyjna intrum justitia,mój dług wobec idei za (...)

 • Ordynacjia Wyborcza - art.202j28 Kwietnia 2011

  Prowadzone jest przeciwko mojej osobie postępowanie w związku z naruszeniem art.202j § 1 Ustawy Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw. Opiszę sytuacje: Kolega poprosił (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane