instrukcja do pit/0 za 2010 r -ulga rehabilitacyjna Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 maja 2010r. (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powodowałoby brak podatku do zapłaty, powinien (o ile mi wiadomo ? czy prawidłowo?) złożyć do 30 kwietnia 2011 r. formularz PIT-39. Niestety przez błędne informacje jakie uzyskał (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

a wiec nie musimy rozliczać sie z PIT. Czy w takim wypadku możemy do becikowego pobrać zarobki z 2010 roku ? zyta70 Do becikowego nie są potrzebne dochody - trzeba tylko wypełnić (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

kulturalnie skryli swoje wlasnosci (ja wlozylem puszke do wewnetrznej kieszeni kurtki) i wsiadlem do stojacego autobusu (bo przystanek byl krancowka). dwoch ze strazy podeszlo do autobusu i (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

podatkowej do której się zaliczasz w odniesieniu do spadkodawcy. Urząd skarbowy, jeżeli o to nie zadbałaś, sam dokonał wyceny nieruchomości. Nie zawsze ta wycena jest adekwatna do faktycznej (...)

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ ! Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja 2010 mam urlop macierzyński do 08 października. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko w wieku powyżej 18 (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

większego wysiłku (np. ewidentny alkoholizm mężczyzny). Masz rację, że doradztwo prawne w sądach kościelnych w wielu wypadkach pozostawia wiele do życzenia. Jednak pomoc nie zawsze ogranicza się (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. (...)

w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. Składam za 2010 PIT 37 za

w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. Składam za 2010 PIT 37 za

w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. Składam za 2010 PIT 37 za w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. (...)

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!!

PIT-11 za 2010 - obowiązek wystawienie do końca lutego !!! Zgodnie z przepisami ustawy o PIT płatnicy mają obowiązek wystawić PIT-11 do końca lutego roku następnego (...)

Program do pit 2010

Program do pit 2010

Program do pit 2010 Mam problem jak rozliczyć ulgę podatkową za internet? Na fakturze mam datę sprzedaży i wystawienia faktury grudzień 2010 natomiast w nazwie usługi dostęp (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

o poradę jak mogę właściciela zmotywować do oddania większej kwoty z kaucji oraz do jakich instytucji mogę go zaskarżyć, bo w tym momencie jestem gotowa mu uprzykrzyć życie tak jak on robi (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi po zaokrągleniu do pełnych (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

jako przedawnienie. I jeśli tak, to gdzie takie pismo wysłać, Do prezydenta Miasta Szczecin, Do komornika, Czy do zarządu dróg i transportu miejskiego? I też ze względu na to, że mam (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

DOJERZDZAC DALEJ NIZ 20 KILOMETROW. WIE KTOS COS O TYM. krzysztoF W ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ) z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. z dnia 23 grudnia (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

SPOLECZNOSCI POLSKIEJ!! UCZCIWA Witam,ja mam 1000 zł długu dla cyfrowy Polsat,został on przekazany właśnie do firmy Raport i mało dzwonili do mnie ,ale za to przysłali jakiegoś gnojka (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic prawa do zachowku (...)

Ulgi PIT za 2010 r.

Ulgi PIT za 2010 r.

Ulgi PIT za 2010 r. Ulgi PIT za 2010 r. Opłacam co miesiąc składkę, ubezpieczeniową z tytułu grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym (...)

ŚLUB KOŚCIELNY!

ŚLUB KOŚCIELNY!

uzasadnienie (tekst za Icanfly z 19 sie 2010, z forum ślubnego.)" pepe22 Tak jest możliwy ślub kościelny bez bierzmowania. Ślub kościelny bez cywilnego .... Hm.. Wg prawa nie będziecie wówczas (...)

pity 2010

pity 2010

pity 2010 Witam, Czy przy rozliczeniu za 2010 r. są jakieś duże zmiany od 2009? Czy mogę użyć tego samego programu co dla pitów za2009 Witam, jestem nowy i nie do (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

szwagierka powiedzila ze zaplaci a ja zadzwonilem do konsultantki avon ze nic nie podpisywalem-w 2007 roku przyszlo pismo ze mam juz do zaplacenia 830 zl, potem wezwanie do grafologa do (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zadł. ok 1000zł jak nie to sprawę kierują do sądu, Dodam, że wpłacałem co miesiąc kwotę taką jaką mogłem od 200zł do 10zł stwierdzili, że za mało i sprawa ma trafić do (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

pytanie jak mam napisać wniosek do prokuratury o zaprzeczeniu ojcostwa.Z mężem nie jestem od 2008r ale nie mamy jeszcze rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

porodu czyli do około15.03. umowa w szkole kończy się 31.08 a macierzyński gdzieś około 15.08 czy należy mi się urlop wypoczynkowy za przechorowane ferie i za wakacje. czy te śwuadczenia (...)

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

(wynagrodzenie brutto za okres od 26.11.2009 do dnia. 30.06.2010r), na podstawie PIT-11, z firmy. Kwota wynagrodzenia brutto 11 899,20.W pozwach domagam się dodatkowo 10 tyś zł odszkodowania (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze juz nie (...)

1

2

3

4

5

...

8