inflacja za 2010r w polsce Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. (...)

Książeczka Mieszkaniowa!

Książeczka Mieszkaniowa!

4293,5. siunia Złodzieje. Za 36.00zł z zawinkluowanym wkładem w 1980r. chcieli mi dac na pół kil szynki!!!!. Dostałam histerii w banku.... Idę do sądu i Strasburga- tak nie może (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

egzekwowane w Polsce: bez potwierdzania wykonalności zagranicznych orzeczeń. W bogatszych krajach zachodnich alimenty są znacznie wyższe niż w Polsce, a automatyzm egzekwowania (...)

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

. chcemy wziasc slub w polsce i zamieszkac w polsce. czy malzenstwo ze mna daje mu prawa europejczyka? tzn moze pracowac w polsce i mieszkac Beata Topinska alimenty.pl (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

zaznaczylem,ze jesli mieszkac razem to tylko w Polsce. pozdrawiam Was i zycze wytrwalosci......ja juz moglbym napisac ksiazke:) giresse alimenty.pl w sprawie wizy to nam udało się załatwić (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

Mieszkam w de a moja corka w Pl i pobieram w de kindergeld evi alimenty.pl oczywiscie ze jest mozliwe pobierac kindergeld w niemczech Mieszkam tu pracuje i pobieram kindergeld na moja (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wymagający nagłośnienia w mediach itd ale przebić się tam nie jest łatwo. Nawet dziennikarka Gazety Wyborczej znana z wielu artykułów, które podjęły zagadnienie bezprawia szerzonego w Polsce (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

zabierają głos ??? połowa osób chyba żeby tylko popisać sobie. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym mandat jest w wysokości 100zł. ale za usiłowanie spożywania mandat (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pomocnych wyjaśnień. adrimb Bardzo dziękuję za dotychczasowe informacje. Ale oczywiście mam kolejne pytania: 1. Czy w każdym przypadku kobiecie będącej w ciąży przysługują w (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

donata771 Witam mam następujący problem, zostały mi przyznane alimenty w 1989 lub 90 r. i były podane w pewnej kwocie która teraz nie jest nic warta ponieważ było to podane w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, decyduje za nich sąd. W tych wielu przypadkach, jest to raz, bądź dwa razy w miesiącu. W tej sytuacji to nowy mąż kobiety spędza z dzieckiem więcej czasu.. on je wychowuje, (...)

alimenty

alimenty

co robic?daje jej co miesiac 1500zl tmz Witam :) Mieszkam na stale w Norwegi, w lutym rozwiodlem sie w Polsce . Sad przyznal Alimenty w wysokosci 1800 zl na dwojke dzieci (1,5 (...)

Obecny stan Inflacji w Polsce.

Obecny stan Inflacji w Polsce.

wzrost cen za gaz. Cel inflacyjny czyli 2,5% ma zostać osiągnięty na koniec roku, zdaniem ekspertów. inflacja sracja, Smoleńsk Kuwwa!! blazej7 ja rządowym ekspertom nie dowierzam i tyle, to (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono "drobny druk" - klauzulę, w myśl której poza (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

cwaniakom. Mam kolezanke ktora mieszka w duzym bloku ,stare budownictwo,sami sobie prowadza swoje sprawy,nie musza placic kierownikowi,ksiegowej i innym . To uwazam za wlasnosc w blokach. Ja (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba że (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć (...)

VAT-25

VAT-25

został uzupełniony pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.). W przedmiotowym wniosku został przedstawiony następujący stan faktyczny: Wnioskodawca w (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niekorzystny dla mnie. Wniosłam apelację w tejże sprawie w lutym 2009r do Sądu Okręgowego Wydział Odwoławczy. Sąd Okręgowy pozbawił w całości wykonalności tytułu wykonawczego-bankowy (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

panu obnizenie alimentow i odwolanie sie od sprawy.Dla niektorych ludzi w polsce 300 zl jest dochodem 2 tygodniowej pracy . Eryc alimenty.pl Gościu czy ty masz poukładane???....nie w zyciu (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rozliczał się z Urzedem Skarbowym w Niemczech. Czy tutaj bedzie wykazywał jakiś dochód tzn. czy Urząd Skarbowy Niemicki informuje Urząd Skarbowy w Polsce o osiaganych dochodach. Czy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

GO WYJASNIC PRZED SADEM ... NIE PODDAWAJSIE ,JA WALCZYLEM Z P;; DWA LATA . JESTEM PO PIERWSZRJ SPRAWIE WSADSZIE ;;SAD NAKAZAL BAD. GEN. NA MOJ KOSZT ;;MIALEMBADANIA GEN. W YKONANE W W FIRMIE (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia 75 tys (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

jak w sądzie ma zastosowanie instytucja zwolnienia od kosztów... Pozdrawiam rodzinnesprawy@gmail.com Rodzinne Sprawy alimenty.pl Cześć ja też teraz będę się starać o rozwód tylko nie wiem czy (...)

1

2

3

4

5

...

7