Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • PZU - odmowa przyznania odszkodowania za operację chirurgiczną1 Lutego 2014

  Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o informację czy mam szansę powodzenia odwołania się od negatywnej decyzji PZU odnośnie nie przyznania mi odszkodowania za operację. W styczniu miałem (...)

 • Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!20 Stycznia 2014

  Witam , Kupiłem motorower na raty , po kilku miesiacach i splaceniu kilku rat dostalem sie nna szkolenia do wojska na 4 miesiace , tak wiec pojechalem , bedac tam do mojej mamy zgloosil sie jakis znajomy czy nie (...)

 • Prośba o pomoc14 Grudnia 2013

  W tym roku zmarł nagle mój przyjaciel, który parę lat temu wspomniał, że uposażył mnie na swojej polisie. Nie mam tej polisy, nie wiem nawet gdzie był ubezpieczony. Wysłałam pisma do PZU (...)

 • karencja w PZU, a smierc rodzica. PROSZE O POMOC 1 Kwietnia 2013

  Witam porzebuje porady i opini na temat mojej sytuacji, moze ktos zna podobny przypadek i bedzie w stanie mi pomoc... Moja sytuacja wyglada nastepujaco. Od kilku lat ubezpieczam sie indywidualnie w (...)

 • PZU - metody okradania klientów:22 Marca 2013

  A oto jedna z motod okradania ludzi: Brat się zabił w maju ub.r na avionetce w Pile. Pozostała jego emerytura wpłacona do PZU na konto "Złota Jesień". Wypełniłam więc wymagane formularze (...)

 • Ubezpieczenie na Zycie 20139 Stycznia 2013

  Zastanawiam się na ubezpieczeniem na życie na kwotę 300 tys. ? Chcę aby ubezpieczenie obejmowało śmierć wskutek poważnej choroby, śmierć lub inwalidztwo wskutek nieszczęsliwego wypadku. (...)

 • Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej29 Listopada 2012

  Dzień dobry Jestem nowy na tym forum, ale zarejestrowałem się dokładnie po to by przedstawić pewien ciekawy, moim zdaniem, temat. Rzecz jest może troszkę skomplikowana, ale postaram się ją starannie wyjaśnić. Zacznijmy (...)

 • Orzeczenie lekarskie18 Listopada 2012

  Witam, mój problem jest dość złożony. Otóż 30 czerwca br. rozwiązałam umowę o pracę za porozumieniem stron. Od sierpnia miałam rozpocząć nową. Niestety 25 lipca uległam wypadkowi (spadłam (...)

 • Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne22 Sierpnia 2012

  Witam. Chciałem przedstawić pewną sytuacje w jakiej znalazła i znajduje się moja koleżanka i prosić o jakąś poradę co z tym fantem można zrobić i czy cokolwiek da się zrobić. Koleżanka mieszkała (...)

 • Odwołanie się od decyzji ubezpieczyciela12 Maja 2012

  Mam następujący problem: w styczniu tego roku zmarł mój brat z przyczyn nienaturalnych. Był ubezpieczony w Allianz, dodam że było to grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Jego miesięczna (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane