Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej29 Listopada 2012

  Dzień dobry Jestem nowy na tym forum, ale zarejestrowałem się dokładnie po to by przedstawić pewien ciekawy, moim zdaniem, temat. Rzecz jest może troszkę skomplikowana, ale postaram się ją starannie wyjaśnić. Zacznijmy (...)

 • Orzeczenie lekarskie18 Listopada 2012

  Witam, mój problem jest dość złożony. Otóż 30 czerwca br. rozwiązałam umowę o pracę za porozumieniem stron. Od sierpnia miałam rozpocząć nową. Niestety 25 lipca uległam wypadkowi (spadłam (...)

 • Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne22 Sierpnia 2012

  Witam. Chciałem przedstawić pewną sytuacje w jakiej znalazła i znajduje się moja koleżanka i prosić o jakąś poradę co z tym fantem można zrobić i czy cokolwiek da się zrobić. Koleżanka mieszkała (...)

 • Odwołanie się od decyzji ubezpieczyciela12 Maja 2012

  Mam następujący problem: w styczniu tego roku zmarł mój brat z przyczyn nienaturalnych. Był ubezpieczony w Allianz, dodam że było to grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Jego miesięczna (...)

 • oc1 Maja 2012

  Witam Czy mógłby mi ktoś doradzić czy w tym przypadku muszę zapłacić drugą ratkę za ubezpieczenie oc. 21 12 2011r. zawarłem umowę oc na samochód w MTU. Poinformowałem agenta (...)

 • Polisa PZU Życie6 Kwietnia 2011

  Witam, Moja babcia ma w PZU polisę na indywidualne kontynuowane grupowe ubezpieczenie rodzinne na życie. Babcie właśnie mnie upoważniła do odebrania tych pieniędzy po jej śmierci. (...)

 • wyłudzenie kredytu, śmierć kredytobiorcy a ubezpieczenie kredytu4 Kwietnia 2011

  Proszę o pomoc... Sprawa wygląda tak: we wrześniu 2008 roku zostala zawarta umowa kredytu z ubezpieczeniem, zakupy na raty, przez osobę posiadającą dochód itd. jednak osoba tak w przeszlości nie splacała (...)

 • Problem z ubazpieczeniem Warta w wyniku przepięcia15 Stycznia 2011

  wyniku przepięcia/spadku napięcia uszkodzeniu uległ mój komputer (30.11.2010). Gdy na nim pracowałam kilka razy zgasło i zapaliło się światło, komputer wyłączył się i już odmówił posłuszeństwa. Po (...)

 • Problem z wypłatą odszkodowania :(25 Października 2010

  Witam. Mam kłopot polegający na tym ,że ubezpieczalnia postanowiła zrobić unik w wypłacie odszkodowania za powstałe szkody w moim mieszkaniu które z praktycznie 100% pewnością spowodowały (...)

 • Odszkodowanie za usunięcie zęba 14 Września 2010

  Witam mam pytanie mój syn mam mieć operacyjnie usuwany ząb czy jesli posiada ubezpieczenie NNW w PZU to czy może się ubiegać o jakieś odszkodowanie z tego tytułu??

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane