ilość godzin pracy w kwietniu 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

od września = 5 dni w związku z tym że pracuje Pan w niepełnym wymiarze czasu pracy (tj 5 a nie 8 godzin) urlop przelicza sie na godziny czyli: 5 dni * 8 godzin = 40 godzin (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

do Was pytanie. Jestem w 5 miesiącu ciąży. Pracuje 8 godzin dziennie przed komputrem (norma w ciazy 4) Urlopu wypoczynkowego w pracy nie dostałam ze względu na dużą ilość (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

przypadku zaliczamy do stażu ten czas, który jest korzystniejszy dla pracownika (nigdy nie dublujemy, nie sumujemy czasu pracy i czasu studiów, wobec tego Twój okres pracy w niepełnym (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

trafiłeś na zołzę która nie zhańbiła się pracą ale nie oceniaj wszystkich kobiet jednakowo . Taka która ma już dziecko w wieku w którym może iść do pracy niech się weżnie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Ubezpieczeń Społecznych, Strażą Graniczną oraz urzędami kontroli skarbowej. Równolegle kompetencje kontrolne w sprawach stosunku pracy wykonuje PIP. W 2002r. w 17% skontrolowanych (...)

czs pracy na pełnym etacie i wynagrodzenie

czs pracy na pełnym etacie i wynagrodzenie

sobotę w miesiącu , czasem dwie lecz za ten czas pracy nie mam dnia wolnego w dnia robocze a 100 % dodatek do stawki godzinowej.Moje codzienne zatrudnienia zmieniają się co tydzień składają (...)

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt

wymiaru czasu pracy. Oznacza to, że jeśli w święto przypada dzień wolny pracownika z tytułu pięciodniowego tygodnia pracy (zazwyczaj jest to sobota), to firma nie musi oddawać podwładnym (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest (...)

Witam. Mam problem w kwestii wymiaru godzin na pełny etat. Otóż pracuję w centrum handlowym, w małym

Witam. Mam problem w kwestii wymiaru godzin na pełny etat. Otóż pracuję w centrum handlowym, w małym

daje większą ilość przepracowanych godzin niż będę miała przepracowane tego miesiąca, zmuszona jestem do odpracowania w innej placówce brakujących godzin (w październiku (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

nawału pracy są kuratorzy oddelegowani do pracy w jednostkach penitencjarnych - trzy osoby, także nie zaskoczyły ich żadne nowości, obieg dokumentów i pozycja kuratora w zk są (...)

sprawa o ograniczenie wladzy rodzicielskiej

sprawa o ograniczenie wladzy rodzicielskiej

odwiedzalam, odrabialam z nim lekcje, zabieralam na weekendy i wakacje i w miare mozliwosci kupowalam ciuchy i inne drobiazgi, udzielalam sie tez w komitecie klasowym. Ta sytuacja trwala rok, w (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

BĘDĄ TEGO JAKIEŚ PÓZNIEJSZE KONSEKWENCJE W MOJEJ PRACY LUB W MGOPS.POZDRAWIAM. sylwunia prawo-pracy.net mam pytanie w kwietniu konczy mi sie umowa o prace i juz wiem ze mi (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

protokołu wypadku w pracy i jego uznanie. Prosze o potwierdzenie, że wypłata zasiłku chorobowego uznanego za wypadek w pracy wynisi 100 %. Obecnie otrzymuję 80 % i po każdym przesłanym (...)

Ewidencja czasu pracy

Ewidencja czasu pracy

wpisać w rubryce DZIENNA NORMA CZASU PRACY? 8 godz, bo taka jest norma, czy może 2 godz bo przeciez tyle pracownik pracuje w danym dniu... 3. Co nalezy wpisać w rubryce RAZEM FAKTYCZNY (...)

Czas pracy 2011

Czas pracy 2011

Czas pracy 2011 Całkowity, roczny wymiar czasu pracy wynosi 2016 godziny (252 dni x 8 godz.). witam, jak wygląda wymiar czasu pracy w tym roku?? w których miesiącach (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Prośba o opinie w sprawie rozliczania urlopu

Prośba o opinie w sprawie rozliczania urlopu

Prośba o opinie w sprawie rozliczania urlopu Pracuje w systemie 9 godzin dziennie w dni powszednie i 8 godzin w soboty. System oparty jest na 40 godzinnym tygodniu pracy. (...)

Czas pracy nauczyciela.

Czas pracy nauczyciela.

także określoną ilość godzin dydaktycznych , przyjmijmy 18. Problemem jest jednak pozostała ilość godzin. Czy te 22 godziny to godziny które należy przeznaczyć na pracę związaną (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

lepszy.Ja w opini pani psycholog jestem osoba zamknieta-a jaka mam byc po szesciu latach maltretowania fizycznego i psychicznego,interwencje policji,niebieska karta,szukalam pomocy w osrodkach dla (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Stała obsługa kancelarii - warto?

Stała obsługa kancelarii - warto?

siebie. Elegancki Moim zdaniem warto mieć prawnika w firmie, jeśli ilość pracy dla niego na bieżąco jest duża. jeśli nie, lepiej zastanowić się nad obsługa prawną kancelarii. Musisz (...)

szkodliwe warunki pracy

szkodliwe warunki pracy

o podpowiedź jaka to ilość i które przepisy prawa pracy to określają. Dziękuję. alicja prawo-pracy.net Pracuję od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie a w swieta kiedy (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje w (...)

Solid Security Katowice banda złodziei

Solid Security Katowice banda złodziei

omijanie prawa pracy w aspekcie rozliczania czasu pracy. Proceder ten jest powszechną praktyką stosowaną u pracodawcy zarówno w siedzibie firmy (stacje monitorujące) jak i w (...)

Co mogę zrobić w sądzie aby nie doszło do rozwodu?

Co mogę zrobić w sądzie aby nie doszło do rozwodu?

w tym czasie pracowałem ciezko w pracy a po pracy remontowałem nasze mieszaknie. Ona uciekła w prace pracując całe dnie. Ze względów lokalowych, jeszcze przed rozstaniem, (...)

1

2

3