ilosc dni urlopu wypoczynkowego w anglii w 2011roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

wliczać sobotę do urlopu w takim systemie pracy?? Magdalenaaaa prawo-pracy.net Pracuje w anglii systemem 4 dni pracy po 12h i 4 dni wolne,czasami nadgodziny.Chcialabym (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2009 mineło mi 10 lat pracy w obecnej firmie pracuje od lipca 2009r. ile przysługiwało mi urlopu w roku poprzednim? aga prawo-pracy.net 20 dni U2 prawo-pracy.net w 2009 (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

. roku życia, a w przypadku dziecka, wobec którego podjęto decyzję o odroczeniu obowiązku szkolnego, nie dłużej niż do ukończenia przez nie 10. roku życia. Minimalny wymiar urlopu (...)

Jak obliczyć ilość dni urlopu

Jak obliczyć ilość dni urlopu

urlopu w życiu pracownik taki nabywa 31.X 2004r.( 20 dni-art.154 k.p), natomiast z dniem 30 IV 2004r. do 1/2 wymiaru urlopu910 dni). Prawo do drugiego urlopu za 2005 rok (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

związanych z orzekaniem o stanie jego zdrowia w związku z potrzebą udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia. 6. O potrzebie udzielenia nauczycielowi urlopu dla poratowania zdrowia, w (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

daje nam 9 lat i 1 m-c, a to oznacza, że przysługiwać Ci będzie wymiar nadal 20 dni urlopu wypoczynkowego na dzień dzisiejszy. Wyższy wymiar urlopu, czyli 26 dni będzie (...)

Urlop na żądanie

Urlop na żądanie

wypoczynkowego?? olgaaa3 Witam, Mam takie pytanie. Z końcem zeszłego roku nasz koordynator kazał nam powiedzieć w jakie dni chcemy na 2016 rok urlopy. W związku z tym, (...)

staż a wymiar urlopu

staż a wymiar urlopu

Notarialnym.Następnie podjęłam pracę w 2003r na początku miałam 26 dni urlopu wypoczynkowego później mi zabrano 6 dni.Obecnie mam 20 dni dlatego że nie przysługuje mi (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Urlop macierzyński i wychowaczy a urlop wypoczynkowy

Urlop macierzyński i wychowaczy a urlop wypoczynkowy

pracowała w danym roku pięć miesięcy a dwa była na chorobowym(ciąża) i w lipcu urodziła. lilka prawo-pracy.net Mam pytanie.Ile przysluguje mi urlopu macierzynskiego przy urodzeniu (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

podnoszenia od tak sobie alimentów i co na to wpływa Zagubiony Nie mozna pobierac alimentow z dwoch zrodel. Wiec albo w Polsce, albo w Anglii. W przeciwnym wypadku jest to karalne, (...)

Urlop a chorobowe

Urlop a chorobowe

a chorowanie zanosi się na dłużej. (Baśka 2) Pracodawca wypłaci ci urlop proporcjonalnie do miesięcy przepracowanych w tym roku, czyli np. za 6 m-cy. Przysługuje ci 2,17 dnia urlopu (...)

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

moja zgoda? Czy jestem w stanie w jakikolwiek sposób określić, na ile moja córka może jechać do Anglii? jeśli tak, to w jaki sposób? Na jaki okres jest wydawany paszport w (...)

Jak sciagac alimenty z Angli

Jak sciagac alimenty z Angli

Anglię. Być może będą mogli pomóc. Więcej o niej jest w piatkowej wyborczej. Myślę, że jeśli oni ściągają z Polaków w kraju to mogą również w Anglii. ludwik Musisz (...)

ILE URLOPU W NOWEJ PRACY, PO PRZEPRACOWANIU 7 M-CY??

ILE URLOPU W NOWEJ PRACY, PO PRZEPRACOWANIU 7 M-CY??

lat stażu pracy pozwala Pani na osiągnięcie najwyższego wymiaru urlopu tj. 26 dni w roku. Na wymiar urlopu nie ma znaczenia zmiana pracodawcy w ciągu roku (chyba (...)

kto ustala plan urlopowy

kto ustala plan urlopowy

pracownikowi na żądanie (4 dni w roku urlopu na żądanie). Ustalony w planie urlopów oraz po porozumieniu z pracodawcą termin urlopów jest wiążący (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanko czy musze chodzić na praktyki w dni od świąt do nowego roku codziennie 5 dni czy tylko w te dni co mam praktyki 2dni BlackMill prawo-pracy.net witam jestem (...)

ilość urlopu wypoczynkowego

ilość urlopu wypoczynkowego

należy mi sie 13 dni urlopu, natomiast ja mam wątpliwości czy nie powinno to być 16 dni gdyż te kilka dni przerwy i tak wlicza się w ciągłość. Bardzo proszę o informacje (...)

Prawo do urlopu wypoczynkowego

Prawo do urlopu wypoczynkowego

. Kodeks pracy art.153 mówi: Art. 153. par 1. Pracownik uzyskuje prawo do pierwszego urlopu z upływem 6 miesięcy pracy, w wymiarze połowy wymiaru urlopu przysługującego mu po przepracowaniu (...)

uropl na żądanie przy bezpodstawnej odmowie udzielenie urlopu wypoczynkowego

uropl na żądanie przy bezpodstawnej odmowie udzielenie urlopu wypoczynkowego

jedna. Kierownik, mimo tego, że kodeks pracy zakłada wykorzystanie urlopu wypoczynkowego za dany rok do marca kolejnego roku, zażądał (zresztą tak jest w całej firmie) wykorzystania (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

jest tak u mnie w pracy ,lecz jeżeli komornik mu wszedł na pensje to odzyskasz wszystkie należne ci pięniądze w ciągu kilku miesięcy wraz z odsetkami, orientuje się w tym gdyż pracuje (...)

Dni urlopu w nowej pracy.

Dni urlopu w nowej pracy.

. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. W trakcie tego roku wykorzystane było 13 dni urlopu w tej firmie. Od dnia 27.05.2019 r. podjąłem prace w innej firmie (...)

URLOP

URLOP

zalegly urlop wykozystac w wakacje ? 2.po przerobieniu pol roku mam 12 dni urlopu a po roku 26 tzn 12+26=38 dni urlopu ? i 3.i czy moge zrobic tak ze na 1 miesiac (...)

Ekwiwalent za urlop za 2003 r

Ekwiwalent za urlop za 2003 r

-cu maju 2003 r przepracowałam 176 godz( 14 dni pracy).+ 4 dni urlopu wypoczynkowego. W m-cu czerwcu 2003 r przepracowałam 162, 5 godz.(13 dni pracy)+ 3 dni urlopu (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

5ciokrotnie drozzsze niz w polsce. Dluznik z tego co mi wiadomo pracuje za granica-raz w niemczech,raz w belgi,raz w angli-zalezy jak mu sie spodoba. niunia1229 Witam W Polsce (...)

ile dni urlopu mi bedzie przyslugiwało?praca na pol etatu

ile dni urlopu mi bedzie przyslugiwało?praca na pol etatu

wypoczynkowy w ilości 20 dni w ciągu roku kalendarzowego. Jak mam rozumieć rozliczenie urlopu w godzinach? Moje wyliczenia sa następujące: 1/2 z 20 dni=13 dni. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

urlop na żądanie 2011

urlop na żądanie 2011

pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika, zgłoszone nie później niż w dniu rozpoczęcia urlopu, i w terminie przez niego wskazanym - nie więcej niż 4 dni urlopu (...)