Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  wrazeniami z rozmowy kwalifikacyjnej na aplikację, czy ktoś zna zagadnienia poruszane na niej... będę wdzięczna za wszelki informacje... kalina czy ktoś zechciałby podzielić się ze mną wrazeniami (...)

 • Praktyczna nauka zawodu24 Grudnia 2006

  Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej osoby, ale jak wygląda to z punktu prawnego. Tu nasuwają (...)

 • Planujemy z moim partnerem wspólne życie. Spodziewamy się dzidziusia, a alimenty, które płaci na dzieci utrudniają nam nawet wygranie sprawy o zmniejszenie ich, a co dopiero wspólny Start. 8 Kwietnia 2010

  absolutnie nie płacić ale skoro i tak wiekszość spraw i rzeczy my im sponsorujemy to niech chociaż sąd nam obniży alimenty o chociaż te 200 zł. Nie chcemy żeby ona nie zarabiała - tyle ile zarabia (...)

 • alimenty na byłą żonę22 Lutego 2008

  robic.jakie mam szanse udowodnic jej wine w sadzie? R.W. alimenty.pl Witam Chciałabym uzyskac informacje na temat alimentów na żonę. Otórz rok temu wyjechałam do męża zagranicę zostawiając (...)

 • błagam co robić???11 Czerwca 2008

  na głowie, lekcje z dziecmi, zakupy, pranie i sprzątanie? No ktoś musi płacić skoro nie nadawał się do życia w rodzinie sonia alimenty.pl Soniu po pierwsze alimenty zawsze! place regularnie i nigdy (...)

 • Zawodowy kurator sądowy21 Kwietnia 2004

  Będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące egzaminu na zawodowego kuratora sądowego. Interesują mnie w szczególności zagadnienia, jakie powinnam opanować i porady wszelkiego rodzaju. (moni) (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane