Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

• URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC 6 MIESIECY,URLOP (...)

• Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

na pelen etat.Ile należy mi sie urlopu?Jak rozliczac sie za jeden dzien urlopu z pracodawca , jaka stawka obowiazuje za urlop ? kamila prawo-pracy.net mam pytanie pracuje ponad 10 lat ile powinnam miec (...)

• Zwrot podatku19 Marca 2004

-tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą doradca_euro-tax [cytat] [cytat] [cytat] Witam, średni czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii to 6 do 36 miesięcy, [/cytat] Witam, a ile to kosztuje (...)

• Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" i sam nie wiem co mam zrobić? Czytałem po internecie (...)

• ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

wynika ze wszystkiemu winni sa lajdaki faceci, a co jesli to zona ma charakterek nie do zniesienia??? marek ile trwa rozwód z orzeczeniem o winie majka ja czekam od marca tego roku i nadal (...)

• Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

Bo nie wiem czy warto jest się ciągać po sądach na przykład za 150 zł. miesięcznie, szczególnie interesuja mnie sądy na górnym ślasku, z góry dziękuję, aha dodam że ja pracuję i zarabiam 700zł (służba (...)

• rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy zaczęłam robić mu wyrzuty wyszedl z domu jak sie okazało (...)

• Wysokość alimentów29 Sierpnia 2001

Czy matka nieślubnego dziecka ma prawo żądać od ojca 35% jego dochodów mimo że sama zarabia tyle co on? Ojciec ma rodzinę (żonę i syna) jest jej jedynym żywicielem (Baktat) Myślę że może, pod (...)

• Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, obowiazki wynikaja z ustawy o kuratorach sądowych, obecnie (...)

• wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie umowy o pracę za porozumieniem stron z zachowaniem (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane