ile wynosic bedzie dodatek pielegnacyjny od marca 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie wychowawczym. (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

6 alimenty.pl dlaczego od razu rozwód,zawsze jest jakies wyjście,trzeba umieć budować związek.To jest tak jak z budowa domu.Trzeba go budować od dołu a nie od srodka julian alimenty.pl (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

sprzeciwu od nakazu, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu .. bielawica z wklejonymi tekstami to jest pomyłka, proszę o kontakt (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pytanie. Pracuje od grudnia 2008 do maja 2009 i niestety będe zwolniony z pracy bo jest redukcja etatów to ile bedzie mi się należeć urlopu?? dodam ze to moja pierwsza praca i ewentualnie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

znalazlam tam nic na temat podobny do mojej sytuacji. Mianowicie, jestem w trakcie rozwodu, sprawa rozwodowa trwa od czerwca 2009 roku. Teraz jestem w ciazy, oczywiscie z innym facetm, z mezem nie mieszkam (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

czas określony od 20 października 2008-20października2009r(pełny etat)Od 12 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży 6 tydz.-dostałam skierowanie do szpitala -od tego czasu jestem (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wiem dlaczego nie pracujesz więc trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

koniec. Ja w tym czasie byłem z dziećmi. Zresztą od 3 tygodni od kiedy to dostaliśmy dla dzieci przedszkole to ja byłem przy nich, ona tylko raz odebrała dzieci z przedszkola. Zaznaczam że (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

zamieszkania tz. ucieka. Nie wiem co dalej robić. Jak wygląda złożenie wniosku o ściganie za granicą. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Jadwiga w zaden sposob nie moge uzyskac od 2002r alimentow (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

,a mianowicie czy ktoś ma ładny dom, jakim samochodem jeździ i tak dalej. Ta wiedza przyda się w momencie kierowania sprawy do sądu. Bo łatwiej jest ściągnąć od dłużnika, który coś ma niż (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 Witam Ile (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

bedzie gdybym zaszła teraz w ciaze ? czy jak bede w ciazly lub na macierzyskim ta prosba bedzie wazna? anonimowa.m.m Dzień dobry, anonimowa.m.m, pozostaje rozważyć złożenie oświadczenia o (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji i (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

to jest brutto;] edzia42 netto bedzie wynosic 1111zł;) bruno40 nie, ale fajnie by było;p jest 1500zł brutto. tymono zgadza sie 1500 zł. Kas. ile ma wzrastać co rok? tzn czy jest jakiś (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dodatek do zasiłku rodzinnego na rehabilitację lub kształcenie dziecka niepełnosprawnego, to wysokość zależy od wieku dziecka: 60 zł/miesiąc na dziecko do 5 roku życia 80 zł/miesiąc na (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

miasteczku od 8 lat jestem wyzywany pomawiany i wyklinany w miejscach publicznych od pedłaów geji itp. mam problem z chłopakami którzy są nieletni pochodzą z rodziny patalogicznej jest ich 5 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

3091 zł. manikoo zarobek który nie przekracza kwoty wolnej od podatku też musi być rozliczony? ile w tym roku bedzie wynosic ta kwota? maciek88 tak, musi sie pan roliczyc i tak. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

odpowiedź maanii Witam. Od 15 roku życia, kiedy wyjechałam do liceum, mam spore problemy finansowe. Rodzice niechętnie dawali mi pieniądze na utrzymanie - wtedy dostawałam od nich tylko 200zł (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

mam problem i nie wiem jak bedzie wygladala moja sytuacja dalej. Maz ma kochanke i wystapil o rozwod. Niestety udowodnienie tego ze ma kogos bedzie trudne (bo on sie z tym dobrze kryje, swiadek ktory

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

Pilna sprawa...

Pilna sprawa...

dostaje 650 zl zasilek pielegnacyjny i swiadczenie pilegnacyjn e w zamian siedzenie z dzieckiam i nie podejmowania pracy gdyz dziecko jest chore problem jest w tym iz pobieralismy dodatek angielski (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

ukończyło 18 lat.Był odstęp czasowy w płaceniu przez niego alimentów,ale od marca tego roku znów płaci.Jestem drugą żoną mojego męża i mamy wspólne dziecko.W tej chwili,a w zasadzie (...)

zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych

zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych

miesięcznie . Sam płaci mi 400zł mies. alimentów bieżących. Złożyłam apelację od wyroku I instancji i od Sądu II instancji dostałam 750 zł tytułem zwrotu połowy kosztów (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

wątpliwe, aby sąd przyznał mu alimenty od dziecka, byłoby to bowiem radykalnie sprzeczne z zasadami współżycia społecznego). Dodatkowo jego była żona będzie wolna od zobowiązania w przypadku, (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

FACETA-A CO MIAŁ CZEKAC AZ ZONIE SIE ZACHCE-KOCHAC ILE FACET MOZE CZEKAC ROK.MYSLICIE ZE CHLOPY TO OD ROBOTY I DUZO KASY WAM MAJA PRZYNOSIC. A WY PASIECIE SIE OD TŁUSZCZU INIC NIE ROBICIE (...)

alimenty od dziadka

alimenty od dziadka

moralnoscia zoladkow nie nasyca.. samotna matka witam, ja zrobiłam to samo z tym że osobno od babci i od dziadka. Mój ex też od 8 lat nie płacił (ma właśnie 3 sprawę o niealimentację)... (...)

1

2

3

4

5

...

6