ile wynosi zus na 1 2 etatuobotnych w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na to dni i czy musze oplacac w marcu do 10 cala skladke od najwyzszej podstawy? Czy tylko od 16 do 28 lutego. Czy jak zmniejsze podstawe na normalny zus to bedzie mialo wplyw na (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowe??? anita prawo-pracy.net Zatrudniłam się w firmie 29 lipca 2010r .W pracy w czasie zmiany nocnej skręciłam kostkę w stawie skokowym i doszło do przerwania torebki (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

Zjednoczonych, byłem w stanie Alabama, a ja mam kredyt dla firm, od czasu do czasu, nie mogę się doczekać na spotkanie z Państwem w Internecie. Wielkie dzięki. Dziękuję I daje dowody (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

pobierania zasiłku wynosi: 1) 6 miesięcy - dla bezrobotnych zamieszkałych w okresie pobierania zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

- jest na miejscu poprostu. w kazda sobote idzie z dziadkiem ze str ojca na drobne zakupy, ten dziadek pomaga jej w nauce jak i daje drobne na drobne zachcianki. matka dziecka (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

czekam na rozprawę sądową i w związku z tym mam kilka pytań: 1. Czy potrzebuję obrońcy na rozprawie? 2. Jaką mam szansę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

na odpowiedz W2008r dali sprawę do sądu ewelina prawo-cywilne.net witam! może ktoś wie od jakiego momentu liczy się okres przedawnienia i ile wynosi? w momencie gdy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

rozpocząć także dziennie 2 kierunek (również 3letnie). Moje pytanie brzmi: Po skończeniu 1 kierunku, tj w 2010 r., przysługiwać mi będą alimenty na 2 kierunek? (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Postępowania Cywilnego § 1. Zażalenie na postanowienie sądu przysługuje w wypadkach wskazanych w ustawie. § 2. Na postanowienie sądu drugiej instancji wydane po (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

przysługuje osobom, o których mowa w art. 4 ust. 2 pkt 1 i 2, do ukończenia przez dziecko: 1) 18 roku życia lub 2) nauki w szkole, jednak nie dłużej niż (...)

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

to wypadek przy pracy. Pozdrawiam - w razie watpliwosci zapraszam Cie na forum www.wypadek.pl. ewania Witam, Poszukuje odpowiedzi na kilka bardzo ważnych pytań. W dniu 20/06/2006, (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawca czy zus? dziekuje i pozdrawiam, agata agata prawo-pracy.net Witam, miałem wypadek w pracy i od kwietnia jestem na zwolnieniu. Czy prawodawca może mnie zwolnić? Ile (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

żonę i w jakiej wysokości (żona ma udokumentowaną chorobę powstałą w trakcie ciąży, ale obecnie wyleczoną)? 2. Ile wyniosą alimenty na dziecko? 3. Czy długi zaciągnięte (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

donata771 Witam mam następujący problem, zostały mi przyznane alimenty w 1989 lub 90 r. i były podane w pewnej kwocie która teraz nie jest nic warta ponieważ było to podane w (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

czy warto się pogrążąć i narażać na dodatkowe koszty i kosekwencje. Pozdrawiam. Bezimienna a ja mamy pytanie.była zawarta umowa w erze na 2 telefony na wysoki abonament (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

:( na początku roku poszlam na kierunek Fryzjer pierwsze praktyki bylam 1 dzien i wiecej nie poszlam:D potem szukalam i znalazlam gdzie indziej i też 1 dzien i dalej poszlam az w (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

), która weszła w życie z dniem 1 listopada 2005 r. Mocą tej ustawy uchylony został w art. 32 ust. 1a pkt 2, na podstawie którego do okresu pracy w szczególnych (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

? Dziękuje za odpowiedzi. tleniss56 Witam W dniu dzisiejszym zarejestrowałem się na bezrobociu Prace straciłem (rozwiązano umowę)w lipcu do grudnia przebywałem na zwolnieniu lekarskim,cały (...)

Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

wypadkiem przy pracy? Czy odszkodowanie wypłaca ZUS czy pracodawca? Co powinnam zrobić, aby otrzymać odszkodowanie? Ile trwa oczekiwanie na odszkodowanie?, Ile wynosi w (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

kasę na nią, a nie na konto z którego pobiera się kwota raty... Poza tym, EBSA (Eurobank S.A.) ma 2 systemy operacyjne i nawet w tym drugim mimo oczekiwania 2 dni roboczych (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

ciąży! Przedtem pracowałam u niej na caly etat, robiłam nadgodziny, "byłam na każde piernięcie", ale w papierach miałam napisane,że pracuję na pół etatu. niedośc,że gdy (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy umowę (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

-pracy.net Witam, mam 22 lat stażu pracy w przedszkolu .Była przerwa na macierzynski i urlop wychowawczy .Od 3 lat pracuję bez przerwy . 1 rok na niepełnym wymiarze godzin o od 2 (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

niego ZUS a potem będą go scigać :zus i komornik, bo to co zus tobie da, on bedzie musiał spłacać. Dowiedz sie w zusie, albo w Mopsie, tam panie są szkolone w tych (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

alimentów. W tym samym czasie moja była uzyskała ok. 200 zł zasiłku. Pozew złożyłem w marcu. W kwietniu była 1 rozprawa. Wyroku nie było bo pani mecenas stwierdziła, że na (...)