ile wynosi zasi��ek dla bezrobotnych w 2011roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu zasiłku (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

poszla do swojego pokoju plakac. W miedzy czasie jak szla MrHak rzucil w Nią ksiazkami, ktore byly w jego pokoju. Po tym zajsciu zadzwonil na policje i jawnie wyznajac, ze wrocil od kochanki (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Staz absolwencki a Unia???

Staz absolwencki a Unia???

. Jeśli w ciągu 6 miesięcy od zarejestrowania się w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne i podejmą dalsza naukę w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej dla dorosłych albo (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

związanych z orzekaniem o stanie jego zdrowia w związku z potrzebą udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia. 6. O potrzebie udzielenia nauczycielowi urlopu dla poratowania zdrowia, w (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

dalszych alimentów do końca edukacji, co mogę zrobić w celu wyegzekwowania ich? Mam 24 lata, skończyłem w tym roku w maju jeden kierunek studiów, a od października (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

się w szkole, z wyjątkiem szkół dla dorosłych lub szkół wyższych w systemie wieczorowym albo zaocznym, zarejestrowaną we właściwym dla miejsca zameldowania stałego lub czasowego (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

dziecko. Sprawa odbyła się: wyrok obniżenie alimentów do kwoty po 400zł na dziecko, uzasadnienie - kolejne dziecko. Sąd nie wziął pod uwage rzekomych zarobków 824 brutto /wcześniej (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

"dla żony" niezastanawiając się, że de facto sa to pieniadze DLA ICH DZIECKA!! Dla mnie dziecko jest najważniejsze i jego dobra będe zaciekle bronić choć niektórzy moga to odbierać (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco w (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

startasz skoro mniej zarabiasz. Weź dodatkową robotę popołudniu, wieczorem i w nocy, w weekend. Matka-Polka mimo że też powinna łożyć na dzieci choć w części, chociaż 20%, nie (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Komu one mogą zostać przyznane? Od czego zależy wysokość kwoty tych zasiłków??? Obecnie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

dzialalnosc gospodarcza). Mieszka w domu wartym ok 350 000zl. Jest tez wlascicielem dzialki wartej ok 50tys i malego mieszkanka w miejscowosci turystycznej wartego ok. 100tys, ale mieszkanie te prawnie (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. literakwz alimenty.pl POZNAŃSKA MANIFA 2015: DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

wysokości pensji w przyszłym roku. Proszę o informacje ile pracownik dostanie na konto lub do ręki pieniędzy, brutto mnie nie interesuje. Tylko wysokość pensji w netto! beatrycze4 (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

wyjaśnienia. Odpowiedź stanowi dla Ciebie dowód w przypadku, gdy musisz bronić swoich racji. Idąc do komornika w takiej jak opisana przez Ciebie sytuacji piszesz sobie w domu na (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

prawników, aby przytaczali jakieś paragrafy, bo to nie rozprawa cywilna. Jak to w praktyce wygląda to nie wiem. szymon Mój mąz własnie jutro ma pierwsze spotkanie w sądzie biskupim w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sadowe. czy da sie z tym cos zrobic?? Baska prawo-cywilne.net Witam a jeżeli debet był zrobiony w 1999 roku i bank sprzedał dług w 2006 roku firmie windykacyjnej.....zaś firma windykacyjna (...)

1

2

3

4

5

...

30