ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych w 2011roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu zasiłku (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

zasiłek dla bezrobotnych, chodzi do szkoły Zaocznej dla pracujących mąż może podważyć prawo do alimentacji. Może również poddać w wątpliwość pełnomocnictwo, jako (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

wyżyć, czy przysługuje jej zasiłek dla bezrobotnych w urzędzie pracy ?? Proszę o odpowiedź Renta jest podzielona na 3 osoby i na jedną osobę przypada niecałe 300zł, czy w (...)

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Komu one mogą zostać przyznane? Od czego zależy wysokość kwoty tych zasiłków??? Obecnie (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

związanych z orzekaniem o stanie jego zdrowia w związku z potrzebą udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia. 6. O potrzebie udzielenia nauczycielowi urlopu dla poratowania zdrowia, w (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

cierpliwości bo ja w tych sprawach w UM spędziłam 3 dni w b. długich kolejkach po 400 osób -zgroza!!! aga Witam . zasiłek dla matki samotnie wychowującej dziecko, dzieci (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

mają szans się wywinąć. Art. 132. Obowiązek alimentacyjny zobowiązanego w dalszej kolejności powstaje dopiero wtedy, gdy nie ma osoby zobowiązanej w bliższej kolejności albo gdy osoba ta (...)

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ???

1/2 ETATU ---Zasiłek dla bezrobotnych ???

zdaniem o wymiar zatrudnienia, ale o kwotę jaką zarabia pracownik. Jeśli jest ona niższa od minimalnej płacy w tym roku 824 zł brutto to zasiłek dla bezrobotnych nie przysługuje (...)

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego

Powrót na zasiłek dla bezrobotnych po ustaniu chorobowego Witam...Dnia 12 grudnia 2004 moja mama zawiesila zasilek dla bezrobotnych. Była zatrudniona od 13 grudnia 2004 r do (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

), a do września ma zasiłek dla bezrobotnych. Mój przyjaciel liczył się z tym, że będzie płacił swojej byłej żonie w przyszłości alimenty, ale nie myślał, ze tak szybko (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

miesiąc zgłoszenia wniosku”. Dalej Wojewoda napisał, że przez powołane 12 miesięcy pobierałam zasiłek dla bezrobotnych (oraz byłam przez 4 m-ce zatrudniona w ramach (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

asiunia666 POZNAŃSKA MANIFA 2015 DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy wyrazić (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

? czy zasiłek zostaje przekazany temu zakładowi bo to on zajął się pogrzebem, czy rodzinie? Troche pomogliśmy w pogrzebie mimo wszystko, zakłada zakładem ale bliski bliskim... organizuj sie45 (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

poszla do swojego pokoju plakac. W miedzy czasie jak szla MrHak rzucil w Nią ksiazkami, ktore byly w jego pokoju. Po tym zajsciu zadzwonil na policje i jawnie wyznajac, ze wrocil od kochanki (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

jednego członka rodziny. Ustala się go w oparciu o dochód w ubiegłym roku. Dla wielu matek pułapką okazała się tzw."ulga na dzieci". Dzięki jej odliczeniu otrzymały 1000zł (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie orientowac, (...)

Mam  ukończone  55 lat/ kobieta /  i  35  lat pracy  zawodowej.Czy  mogę  starać  się na świadczenie

Mam ukończone 55 lat/ kobieta / i 35 lat pracy zawodowej.Czy mogę starać się na świadczenie

świadczenie przedemerytalne : Zgodnie z ustawą o świadczeniach przedemerytalnych prawo do świadczenia przysługuje osobie, która: 1. pobierała zasiłek dla bezrobotnych, o którym mowa (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

, że odmówiono osobie prawa do zasiłku dla bezrobotnych, gdyż właśnie zarabiała sporo i pani w urzędzie pracy jej oznajmiła, że nie ma prawa do zasiłku, choć teoretycznie go miała, (...)

Staz absolwencki a Unia???

Staz absolwencki a Unia???

. Jeśli w ciągu 6 miesięcy od zarejestrowania się w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne i podejmą dalsza naukę w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej dla dorosłych albo (...)

1

2

3

4

5

...

34