ile wynosi zasiłek chorobowy z zus w 2011 od najnizszej krajowej Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować itp. W Zusie w Zabrzu babka od razu chciała mnie zarejestrować i na szczęście tego nie zrobiłam bo byłabym liczona z niskiej podstawy. W rozpaczy pojechałam (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

wychowawczym płatnym na pierwsze dziecko do końca lipca 2009. W maju 2009 urodzę drugie dziecko i będę pobierać zasiłek macierzyński z Zus-u. Czy w związku z tym (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w momencie rozwiązania umowy o pracę, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. tj. w tym przypadku 3/12 z 26 dni albo z 20 dni. Pozdrawiam Ela (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda w (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

a pracownik ma tylko czekać ? zus nie daje mi żadnych rad co mam z sobą robić a pracodawca mota !!!!!!!!!!! i jeszcze pracodawca każe mi nosić samemu zwolnienie do zus-u bo (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

alimenty od 4 lat coprawda tylko 150zl ale zawsze cos jak moge je wyegzekwowac od ojca dziecka bo od tych 4 lat nie dostalam ani grosza ,dodam ze wyprowadzilam sie z miejscowosci w (...)

Upadłość firmy i zasiłek chorobowy

Upadłość firmy i zasiłek chorobowy

pytania: Rozumiem, że zasiłek chorobowy wynosi 80% od wynagrodzenia. Jeżeli dobrze rozumiem to mój zasiłek będzie wynosił znacznie mniej niż 80% mojego wynagrodzenia na (...)

Upadłość firmy i zasiłek chorobowy

Upadłość firmy i zasiłek chorobowy

pytania: Rozumiem, że zasiłek chorobowy wynosi 80% od wynagrodzenia. Jeżeli dobrze rozumiem to mój zasiłek będzie wynosił znacznie mniej niż 80% mojego wynagrodzenia na (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

i tyle zaległych alimentów" /oczywiście z okresu kiedy była jeszcze przedstawicelką ustawową" - komornik, w myśl prawa nie musi przecież niczego sprawdzać/! 4. Proszę darować sobie osądy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

.. duduss4 Sprawa dotyczy mojej dziewczyny, na początku mieszkała z rodzicami, natomiast po pewnym czasie rodzice rozwiedli się. Podczas nauki w liceum mieszkała w domu z ojcem, a (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

- będzie musiało być zgodne z rozporządzeniem ministra zdrowia z 14 września 2010 r. Pisemny wniosek o becikowe trzeba złożyć w urzędzie gminy lub w ośrodku pomocy społecznej (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

płuc ,od orzecznika zus dostałem trwałą niezdolność do pracy z czym się zgadzam ale zus odmówił mi świadczeń bo w ostatnim 10 leciu nie pracowałem ,mam tylko 14 miesięcy (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

33 dni w ciągu roku ,później byłam na l4 które wypłacał mi zus 4 dni w pracy czy gdy dalej pójdę na chorobowe będzie mi wypłacał zus. stasia1964_1964 Mam pyt jestem w (...)

Zasiłek chorobowy

Zasiłek chorobowy

, czy ktoś z Was może mi powiedzieć ile będzie on wynosił w 2012 roku? inwigilatort5y Zasiłek chorobowy nie jest sztywno związany z minimalnym wynagrodzeniem .I jak (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pracy stalej i bezdomny ,a fakt jet taki utrzymuje sie z robot sezonowych i mam zasadzone 500zl alimentow w zwiazku z ciezka moja sytuacja co mam zrobic by muc w chwili obecnej zawiesic (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem studentem (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

też samotna matka alimenty.pl Od pażdziernika 2008 wchodzi na nowo Fundusz Alimentacyjny i mam w związku z tym pytanie. Mam zasądzone alimenty od ojca dziecka w wysokości (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

podpowiedzi co ja moge z tym zrobic. Bardzo bym chcial moc chociaz rozmawiac z moja coreczka. Ma 10 lat i na pewno teskni (napisala mi to zreszta w mailu)... tomek alimenty.pl Witam ! Mam 21 (...)

Proszę o porade ,
 pracowałem od 03.09.0.2015-09.10.2015 w tym 03 września do 27 września na terenie

Proszę o porade , pracowałem od 03.09.0.2015-09.10.2015 w tym 03 września do 27 września na terenie

terenie Francji . Po ustaniu umowy zachorowałem i przeszyłem na zasiłek chorobowy od 15 października . Otrzymuję chorobowe 1200 zł / miesięcznie chodź firma wysłyła do zusu druk (...)

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy? Ile obecnie wynosi zasilek pogrzebowy oraz czy jakos specjalnie trzeba sie o niego starac czy moze kazdemu jest on przyznawany? Prezydent Bronisław (...)

Zmiana podstawy wymiaru składki przez Zus osobie na etacie.

Zmiana podstawy wymiaru składki przez Zus osobie na etacie.

prawie 2 miesiące dostałam decyzję z ZUS. W decyzji Zus nie zakwestionował tzw. fikcyjności umowy , czyli uznał, że faktycznie pracowałam, natomiast zus zaniżył podstawę (...)

ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej?

ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej?

ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej? ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej? (...)

1

2

3

4

5

...

6