ile wynosi zasilek przedemerytalny od 2014 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

duzym macierzynskim. Er Witam, bardzo proszę o informację w poniższej sprawie: ? Do 25 stycznia 2017 przebywałam na zasiłku macierzyńskim (od najwyższej podstawy); ? od 25 stycznia do 05.02.2017 (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

czas określony od 20 października 2008-20października2009r(pełny etat)Od 12 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży 6 tydz.-dostałam skierowanie do szpitala -od tego czasu jestem (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były przyznane (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

przyznać 60% od zarabianej kwoty?? Jakie mam szanse na dostanie 200 zika na miecha?? mariuszxxx6 I znowu to samo; ile mogą mi ZABRAĆ ? A ile CHCIAŁBYŚ DAĆ własnemu dziecku ? Dobry rodzic (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

uzależnione jest ponadto od ukończenia odpowiedniego wieku. Wynosi on: ? co najmniej 55 lat w przypadku kobiet, ? co najmniej 60 lat w przypadku mężczyzn. Kolejnym wymogiem jest udowodnienie okresu

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: OD KILKU MIESIĘCI JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA NIEGO KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA SIE NAD (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

cztero zmianowym zrobię ok 1,500? ale pracuje poza tym nadgodziny i mój miesięczny dochód wynosi 3,000 ? moja zona żąda alimenty 15% od dochodu wienc od 3,000 wyjdzie 450? jak działa (...)

totalna próżnia

totalna próżnia

trudno się od niego uwolnić. Co powinnam zrobić, żeby się od niego uwolnić? Jak pytam czy chce rozwodu to on stwierdza, że mam mu nie przeszkadzać bo on oglada TV. Czy przyczyna może tkwić (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

. Nikogo nie obchodzi czynsz ani koszt leków. W takim przypadku tyle zyskasz o ile sąd podniesie Ci alimenty na dziecko. O ile oczywiście on to zapłaci. Jeżeli nie, a wszystko co miał przepisał (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

Walczę od roku z Sądem Okręgowym o alimenty od dłuznika przebywajacego na stałe w Hiszpanii. Własnie składam dokumenty o przyspieszenie toku sprawy :) Sunny alimenty.pl Witam, Ja od (...)

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy? Ile obecnie wynosi zasilek pogrzebowy oraz czy jakos specjalnie trzeba sie o niego starac czy moze kazdemu jest on przyznawany? Prezydent Bronisław (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

, pracowała również za granicą lecz tylko po dwa lub trzy miesiące, obecnie od trzech miesięcy nie pracuje , dodatkowo zawsze dorabia sobie u jej brata w badylarstwie. Mamy dwoje dorosłych dzieci (...)

Alimenty

Alimenty

, z góry dziękuję. ewciaplock177 alimenty.pl Witam. chciałam zapytań czy jeżeli kobieta chce złożyć wniosek o alimenty od swojego męża (bezrobotnego od około 8 m-cy),a on udowodni że praktycznie (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

zamieszkania tz. ucieka. Nie wiem co dalej robić. Jak wygląda złożenie wniosku o ściganie za granicą. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Jadwiga w zaden sposob nie moge uzyskac od 2002r alimentow (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pytanie, czy jeśli kobieta złoży wniosek o alimenty od byłego męża, który obecnie od kilku miesięcy przebywa na bezrobociu, a on wykaże w sądzie że przez cały czas wspólnego (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

troszke chaotycznie to napisalem ale sam juz nie wiem gdzie napisac... Pozdrawiam kuj-pom Witam serdecznie. W sierpniu skończyłam 18 lat i kontynuuję naukę , chciałabym się ubiegać o alimenty od ojca, (...)

ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku

ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku

ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku 5835958

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

gdzie już od kwietnia 2013 roku otrzymywała alimenty regularnie co miesiąc. O fakcie że jednak otrzymuje od mnie alimenty nie poinformowała ani Kancelarie Komorniczą ani MOPS w Knurowie tym (...)

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

zatrzymania sms od XXX były pisane pod przymusem skoro tamte sms wrecz idealnie pasują do współczesnych sms od niej.. jak elementy układanki. Nasze relacje z Pauliną podczas trwania rozpraw (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

wszystkie składniki) nie może być niższe niż 1.125 zł brutto. magnet Zapraszamy do lektury artykułów:  Jakie rodzaje umów o pracę przewiduje prawo pracy?  Najniższa krajowa 2014 (...)

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

, w tym 2 lata ze względu na chore dziecko (zaświadczenie od lekarza, które było w tamtym czasie wymagane). Orzeczenie o niepałnosprawności na pierwsze dziecko posiadam od 05.2006 . Czy moge (...)

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam Witam. Mam problem z dlugiem mojej rodziny. Od Stycznia 2014 z wyplaty zabiera mi komornik cała moja premie ( srednio co miesiac zabiera 600zl). Wszyscy