ile wynosi zasilek pogrzebowy od 1997 to 1999 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy? Ile obecnie wynosi zasilek pogrzebowy oraz czy jakos specjalnie trzeba sie o niego starac czy moze kazdemu jest on przyznawany? Prezydent (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

czas określony od 20 października 2008-20października2009r(pełny etat)Od 12 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży 6 tydz.-dostałam skierowanie do szpitala -od tego czasu jestem (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

zmarł mąż nie miał on emerytury czeka ja przygotowanie pogrzebu nie ma pieniędzy na niego a trzeba pochować zmarłego ile wynosi zasiłek pogrzebowy i jakie dokumenty trzeba złożyć?Z (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

na odpowiedz W2008r dali sprawę do sądu ewelina prawo-cywilne.net witam! może ktoś wie od jakiego momentu liczy się okres przedawnienia i ile wynosi? w momencie gdy bank wzywa do całkowitej (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były przyznane (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

przyznać 60% od zarabianej kwoty?? Jakie mam szanse na dostanie 200 zika na miecha?? mariuszxxx6 I znowu to samo; ile mogą mi ZABRAĆ ? A ile CHCIAŁBYŚ DAĆ własnemu dziecku ? Dobry rodzic (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: OD KILKU MIESIĘCI JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA NIEGO KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA SIE NAD (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

cztero zmianowym zrobię ok 1,500? ale pracuje poza tym nadgodziny i mój miesięczny dochód wynosi 3,000 ? moja zona żąda alimenty 15% od dochodu wienc od 3,000 wyjdzie 450? jak działa (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

. Nikogo nie obchodzi czynsz ani koszt leków. W takim przypadku tyle zyskasz o ile sąd podniesie Ci alimenty na dziecko. O ile oczywiście on to zapłaci. Jeżeli nie, a wszystko co miał przepisał (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

odpowiedź maanii Witam. Od 15 roku życia, kiedy wyjechałam do liceum, mam spore problemy finansowe. Rodzice niechętnie dawali mi pieniądze na utrzymanie - wtedy dostawałam od nich tylko 200zł (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

, pracowała również za granicą lecz tylko po dwa lub trzy miesiące, obecnie od trzech miesięcy nie pracuje , dodatkowo zawsze dorabia sobie u jej brata w badylarstwie. Mamy dwoje dorosłych dzieci (...)

Alimenty

Alimenty

, z góry dziękuję. ewciaplock177 alimenty.pl Witam. chciałam zapytań czy jeżeli kobieta chce złożyć wniosek o alimenty od swojego męża (bezrobotnego od około 8 m-cy),a on udowodni że praktycznie (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

obawy wywołanej groźbą - a w każdym wypadku po upływie lat trzech od zawarcia małżeństwa.  jedynytakicarol W jakim przypadku można unieważnić małżeństwo? Od czego zacząć (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

pytanie, czy jeśli kobieta złoży wniosek o alimenty od byłego męża, który obecnie od kilku miesięcy przebywa na bezrobociu, a on wykaże w sądzie że przez cały czas wspólnego (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

bardzo trudna i problematyczna (przynajmniej dla mnie) Zamieszkuję ten lokal od 15 lat i jestem w nim zameldowany od 91roku. Sąd rozwodowy nie określił sposobu korzystania z mieszkania ze względu (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

troszke chaotycznie to napisalem ale sam juz nie wiem gdzie napisac... Pozdrawiam kuj-pom Witam serdecznie. W sierpniu skończyłam 18 lat i kontynuuję naukę , chciałabym się ubiegać o alimenty od ojca, (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zamieszczeniem odpowiedzi powinien chyba zarządać od autora dyplomu ukończenia prawa, gdyż aż roi się tutaj od nie majacych nic do powiedzenia w temacie samozwańców- prawników, którzy jedynie (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

(polecony z potwierdzeniem nadania) i powinni się odczepić. Logan-Maciej Nie ma sprawy :-) - jedyny problem w podobnych przypadkach , to ile wynosi okres przedawnienia - 2 czy 3 lata. Ostanio sporo (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

startować do służb mundurowych???? zDeklasowany Witam.Mam 29 lat w wieku 18 stanolem przed komisja lekarska dostalem wielkie E teraz chce sie odwolac od tej decyzji.Jest mozliwosc zmiany z E na A ?Przyznam

Przedawnienie kredytu-windykacja z Kruka .Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedawnienie kredytu-windykacja z Kruka .Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

, kredyt przedawnia się po 3 latach a nie po pięciu. Viva nie od momentu ukończenia kredytu, ale od momentu kiedy stl się wymagalny bo np bank wypowiedzial kredyt a to jest roznica viva Mam (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

wieści . Zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego termin przedawnienia roszczeń z umowy ubezpieczenia wynosi 3 lata od daty wymagalności świadczenia czyli od momentu zakończenia czasu trwania (...)

dzial spadku po 10 latach

dzial spadku po 10 latach

37 pkt 2 Po wygasnieciu prawa do lokalu czlonek oraz zamieszkujace w tym lokalu osoby, ktore prawa swoje wywodza od czlonka, obowiazane sa do oproznienia lokalu w terminie 3 m-cy od wygasniecia prawa (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

zakupiła od Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń wierzytelności wynikające z niezapłaconych sokumentów, które wymieniają na odwrocie. Piszą, że od dnia ... jestem ich dłużnikiem. Nie mam (...)