ile wynosi zasilek pielegnacyjny od marca 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

ojciec on pobiera zasilek pielegnacyjny i rodzinne a ja obecnie jestem na macierzynskim i chciala bym isc na urlop wychowawczy na drugie dziecko czy nalerzy mi sie platny skoro maz pobiera zasilek

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

czas określony od 20 października 2008-20października2009r(pełny etat)Od 12 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży 6 tydz.-dostałam skierowanie do szpitala -od tego czasu jestem (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

cztero zmianowym zrobię ok 1,500? ale pracuje poza tym nadgodziny i mój miesięczny dochód wynosi 3,000 ? moja zona żąda alimenty 15% od dochodu wienc od 3,000 wyjdzie 450? jak działa (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

koncie i jeżeli podjąłbym pracę to ile może zająć komornik? Musi mi zostać najniższa krajowa czy minimum socjalne? I ile ona wynosi? jaro33 Witam Mam pytanie jak jest naniższa krajowa (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

. Natomiast jeśli pracowałaś pieć misięcy i wykorzystałaś 7 dni. Nie wiem jaki masz Staż pracy i od kiedy pracowałaś i czy od poniedziałku do piątku odpisz a CI wytłumacze Damian2 do Natalia (...)

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy? Ile obecnie wynosi zasilek pogrzebowy oraz czy jakos specjalnie trzeba sie o niego starac czy moze kazdemu jest on przyznawany? Prezydent Bronisław (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

pewnym problemem, który mnie męczy. Zacznę od naświetlenia sytuacji, mianowicie pracuje w pewnej firmie od 10 miesięcy od początku tego roku jestem na chorobowym (czyli leci mi 3 miesiąc) (...)

Unieważnienie czynności komornika.

Unieważnienie czynności komornika.

byly juz maz podzyrowal pozyczke znajomej minelo 7 lat jak nie jestesmy juz ze soba . Jestem na 2 grupie inwalidztwa i pobieram rente socjalna w wysokosci 472zl do tego mam jeszcze zasilek pielegnacyjny

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

troszke chaotycznie to napisalem ale sam juz nie wiem gdzie napisac... Pozdrawiam kuj-pom Witam serdecznie. W sierpniu skończyłam 18 lat i kontynuuję naukę , chciałabym się ubiegać o alimenty od ojca, (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

przyznać 60% od zarabianej kwoty?? Jakie mam szanse na dostanie 200 zika na miecha?? mariuszxxx6 I znowu to samo; ile mogą mi ZABRAĆ ? A ile CHCIAŁBYŚ DAĆ własnemu dziecku ? Dobry rodzic (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem studentem (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

,a mianowicie czy ktoś ma ładny dom, jakim samochodem jeździ i tak dalej. Ta wiedza przyda się w momencie kierowania sprawy do sądu. Bo łatwiej jest ściągnąć od dłużnika, który coś ma niż (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: OD KILKU MIESIĘCI JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA NIEGO KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA SIE NAD (...)

zasiłek na urlopie wychowawczym

zasiłek na urlopie wychowawczym

nalezy mi sie zasilek wychowawczy jezeli nie przepracowalam ani jednego dnia od podpisania nowej umowy? asia :) prawo-pracy.net mam problem w zeszlym roku skladalanm papiery o zasilek rodzinny,nie (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

. Nikogo nie obchodzi czynsz ani koszt leków. W takim przypadku tyle zyskasz o ile sąd podniesie Ci alimenty na dziecko. O ile oczywiście on to zapłaci. Jeżeli nie, a wszystko co miał przepisał (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wiem dlaczego nie pracujesz więc trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r.

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r.

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r. Ile wynoszą świadczenie przedemerytalne w okresie od 1 marca 2012 do 28 lutego 2013 r., miesięcznie? Świadczenie przedemerytalne w okresie od (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja Mam problem z pośrednikiem (SendIt) firmy kurierskiej UPS. Wysyłałam za pośrednictwem tej firmy przesyłki, ok 450 od marca 2012 roku (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

, pracowała również za granicą lecz tylko po dwa lub trzy miesiące, obecnie od trzech miesięcy nie pracuje , dodatkowo zawsze dorabia sobie u jej brata w badylarstwie. Mamy dwoje dorosłych dzieci (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek (...)

alimenty

alimenty

alimentow na syna. Jestem tata od 7 miesiecy. Od urodzenia sie malego jestem w zwiazku nieformalnym z mama syna. Opiekuje sie nim codziennie, loze na jego utrzymanie dbam o wszystko aby bylo mu jak (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

Kanonicznego (podstępne wprowadzenie w błąd). Natomiast druga okoliczność, o której piszesz nie ma żadnego znaczenia. Zgłoś się do sądu kościelnego. Opłata sądowa wynosi 500-800 zł w zależności (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

do mnie praw, płaci alimenty, mieszkam z matką która jest alkoholiczką i jej facetem, znęca się nade mną psychicznie ( przez większość dzieciństwa i od września 2011 do marca 2012 (...)

1

2

3