ile wynosi zasilek dla bezrobotnych netto 120 procent Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu zasiłku dla (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sprawy reguluje chyba Kodeks rodzinny i opiekuńczy jowita Dla sądu bezrobotny to taki sam człowiek, jak każdy inny i nie ma dla niego oddzielnych zasad wyrokowania w sprawie o alimenty. nene dla (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wracać do tej kobiety i poświęcać się dla tego dziecka! Więc co pozostaje? Płacić alimenty dla spokoju sumienia? Kobiety, czy wy nie widzicie, że niszczycie wszystko co macie pod ręką (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

tygodniowo a placi duzo wiecj zer niz Dawid tutaj sugeruje. Poprostu musisz udowodnic na papierze ile wydajesz, rachunki itp. Zas ojciec dziecka musi potem udokumentowac swoje dochody i to ile wydaje (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

o opinie ludzi nie firm które na tym forum się tym zajmują niech ktoś napiszę np. pod falszyłwym nickiem ile dokładnie dostał za ile słupów itd. A nie takie pitu pitu gdzie ludzie nie (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

dowiedzieć się ile wynosi kwota netto należy wziąć pod uwagę dwa aspekty: * najniższa krajowa netto (wypłata \\\"na rękę\\\") (przy standardowych kosztach uzyskania przychodu) (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

się ze jestem osobą młodą. Na złożenie apelacji mam 14 dni, prawda? edyta.k jestem osoba z zasadzonumi alimentami, czy jezeli pobieram jedynie zasiłek dla bezrobotnych, to beda one pobierane (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

tym przypadku musi byc calkowita niezdolnosc do bracy, kompletny brak zrodla dochodu jakim jest np. renta, emerytura, zasilek i wykazanie, ze jest sie bezrobotnym w urzedzie dla bezrobotnych, (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów Jak w pytaniu jak wysoka może być kwota alimentów jeżeli moje dochody wynoszą 2400 zł netto ( mam jedno dziecko) Ile sąd powinien zasądzić alimentów (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wytrwała w tym związku. Ja na twoim miejscu dawno rzuciłbym męża podał o alimenty na dzieci i siebie. Szkoda Ciebie dla takiego faceta odzyskaj wolność dla siebie samej i dzieci a na pewno (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

uprawniającego do emerytury, który wynosi: ? 20 lat dla kobiet, ? 25 lat dla mężczyzn. Obydwa warunki muszą być spełnione do dnia, w którym ustało prawo do renty z tytułu niezdolności (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

komornika a ja mimo braku dochodu wplacammu tyle ile moge co miesiac nakonto krause Firmy oddłużeniowe robią plan restrukturyzacji dopasowany dla potrzeb klienta. Wiadomą rzeczą jest to ,że (...)

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych?

Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Ile wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Komu one mogą zostać przyznane? Od czego zależy wysokość kwoty tych zasiłków??? Obecnie (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

. Trudno oszacować, ile osób dorosłych (uczących się powyżej 18. roku życia) pobiera alimenty, bo na przykład w gminach wypłacających pomoc dla rodzin takich statystyk się nie prowadzi. (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

znalezienie jakiejkolwiek innej pracy są praktycznie niemożliwe, a praca u niego jest jedynym moim źródłem utrzymania. Jakie mogą być konsekwencje dla mnie za tak długi okres pracy na czarno, gdybym (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem studentem (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

zarabia moja partnerka ile zarabia brat ile zarabiaja rodzice.... dobrze, że chcoiaż zdarzają się jeszce liberalni Sędziowie i rozróżniaja wyłudzenie od faktycznych potrzeb dziecka.... Damian

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowym składek i jakich (społeczne czy tylko zdrowotne), 2) ile i kiedy ZUS wypłaci mi zasiłku sikor prawo-pracy.net witam ile procent jest za zwolnienie lekarskie na dziecko 80% czy (...)

Wynagrodzenie za Staż 2014r

Wynagrodzenie za Staż 2014r

dzisiaj list z urzędu pracy i z tego co jest tu napisane będę otrzymywał stypendium w wysokości 120% kwoty zasiłku dla bezrobotnych czyli 823,60 zł miesięcznie . A wiec z tego co jest (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

200 zł i na żonę 100 zł i płacilem póki zdrowie i praca marna była .... od dwóch lat nie pracuję w związku z Miazdżycą (zaległem) ledwie w zeszlym roku dowlekłem się do MOPSU i uzyskałem zasilek (...)

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

wrzesniu, w pozwie zaznaczyl ze wnosi o obnizenie alimentow od stycznie, gdyz przeszedl na zasilek dla bezrobotnych wówczas z powodu straty pracy. Zasilek pobieral za granica w wys. (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

dla samotnej matki (ZUS), zasilek dla bezrobotnych (UP) do alimentow, placonych dobrowolnie przez tatusia lub zasadzonych przez Sad? Czy te zasilki sie wykluczaja? Dziekuje za pomoc. (podwojny (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec ile (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

pamietam ile wynosi kwota wolna od zajęć sądowych w przypadku umowy o dzieło(zalezy od tego co się zciąga - np alimenty, etc; i z czego - np z pensji renty emerytury etc) Ale do rzeczy radzę (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

wcześniej.Teraz myślę że jak będę w ciąży pierwsze co to pójdę na l4 aby nie kusić losu.pracuje w sklepie z odzieżą dla dzieci.super praca ale niestety nie dla kobiety ciężarnej.do (...)

Umowa do dnia porodu,maciezynski czy nalezy mi sie zasilek dla bezrobotnych?

Umowa do dnia porodu,maciezynski czy nalezy mi sie zasilek dla bezrobotnych?

porodu, jestem teraz na zasilki maciezynskim czy jesli mi sie skonczy zasilek maciezynski bedzie mi sie nalezal zasilek dla bezrobotnych ?? i ile dostane jako matka samotnie (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

okresu aktualnie pobieranego zasiłku dla bezrobotnych do ogólnego stażu pracy, od którego zależy m.in. prawo do zasiłku przedemerytalnego. Od września przyznano mi zasiłek przedemerytalny (...)

1

2

3