ile wynosi wynagrodzenie za 3/4 etatu w 2011roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

skończyłaś psychologię lub pokrewne to nie ma problemu,ja po prawie piszę to w pięciu zdaniach co jest w)g mojego kierownictwa za mało i zbyt ogólnikowo,może masz jakąś sensowną (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 maja 2010r. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dzien siedze przy komputerze w ogromnym stresie. Czy pracodawca moze mnie zwolnic za to ze nie przyznalam sie w chwili podpisywania umowy ze jestem w ciazy. Proszę o jakies rady i sugestie. (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli więc (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

z powodu ciazy,czy bedze otrzymywac jakies wynagrodzenie od zus i w jakiej wysokosci?czy maciezynstwo płatne? gabi prawo-pracy.net Witam. Od 7 miesiecy pracuje na 1/2 etatu ale wynagrodzenie (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

-wynagrodzenie-wyniesie-1600-zl.html pimiolek Minimalne wynagrodzenie wynosi obecnie 1500 zł brutto. Prawdopodobnie w 2013 roku wzrosnie o 6,7% - do kwoty 1600 zł brutto, ale (...)

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011 Witam Ile wynosi minimalne wynagrodzenie dla osoby, która pracuje na pół etatu?Z góry dziekuje za wszelkie informacje. (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zdażało się, że dostawałam je później., nawet w następnym miesiącu. W styczniu bieżącego roku wystąpiłam do komornika o sciągnięcie od ojca mojej córki zaległych alimentów (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

! Pamiętaj jedno, robisz za minimalne wynagrodzenie, dostajesz je w formie kopertowej wraz z dodatkami premiami oraz tym co faktycznie się należy i masz wszystko w nosie. Raz do (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

jest za niska? ( rozumuje tutaj, że premia raz jest, a raz jej nie ma) Dziękuje za odpowiedź i zainteresowanie. Pozdrawiam Skiner W każdym z miesięcy Twoje wynagrodzenie (w (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

asiunia666 POZNAŃSKA MANIFA 2015 DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy wyrazić (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sadowe. czy da sie z tym cos zrobic?? Baska prawo-cywilne.net Witam a jeżeli debet był zrobiony w 1999 roku i bank sprzedał dług w 2006 roku firmie windykacyjnej.....zaś firma windykacyjna (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. - wynagrodzenie za dotychczasowe, bezumowne korzystanie z ich gruntów jak również dalszy, stały miesięczny dochód za korzystanie z tych gruntów (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

wynagrodzenia za czas niezdolności do pracy, - prawo do odpraw, nagród jubileuszowych, - dodatkowe wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych Poza tym, w razie ewentualnego (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

firmie od 22.03.2010 do 21.06.2010, przysługuje mi rocznie 20 dni urlopu, nie wykorzystałam urlopu za ten czas, nie wiem w związku z tym ile dni urlopu mi za ten czas przysługiwało (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

z mężem wspólne konto w Citibanku od 2007 roku mamy przyznaną linię kredytową w wysokości 14 000 zł od dwóch lat linia była automatycznie przedłużana na następny rok( w (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

średniej krajowej, takie informacje w tym roku były w wakacje jakoś. po pół roku zbadano to i wyciągnieto średnią, ponad 3000 zł było ale nie wiem ile dokładnie. lilka34 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

rozliczenia pedagog34 W roku 2012 kwota wolna od podatku wyniesie 3.091 zł. wacek9 to nie taka sama jak w tym roku?? seddman chyba tak. jedynka1 Hej rozliczyłem sie juz i miałem (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

wynagrodzenie za prace praktykanta w wkacje?? ju***** prawo-pracy.net Za prace praktykanta w wakacje jest takie samo wynagrodzenie jak dostajesz w ciągu roku (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

w Polsce. Ojciec mojej corci nie placi alimentow w zwiazku z czym zlozylam sprawe do komornika. Mam jednak obawy,ze komornik nie bedzie w stanie sciagnac zaleglych alimentow. Wiem,ze jest tzw.Fundusz