ile wynosi vat na zabawki w 2012 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

opodatkowania. To może nakłonić brudasa do zmiany zdania. mrozowskim Witam. Kupiłem samochód w Niemczech na rachunek z autokomisu na siebie, czy w związku z tym mogę go odsprzedać (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

prawna. Jestem z moim mezem 9 lat w Anglii. Do 2004,kiedy Polska weszla do EU pracowalam na czarno a od 2005 siedzialam w domu z dzieckiem i jednoczesnie robie dzienne studia na uniwersytecie (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

przez dziecko nauczania, (nie wiecej jednak niż do 25 roku życia, o ile w roku tym, dziecko kończy ostatni rok studiów) cała sytuacja zarówno Twoja, jak i Twojego dziecka oraz (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

. Oplywa w dostatki a na dziecko zaluje, bo wie, ze mamusia na uszach stanie zeby Maluszkowi nic nie zabraklo. Bywaly takie chwile, ze nie bylam juz w stanie zwiazac konca z koncem, a (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

01.01.2011 roku zasadniczo 23%. Zgodnie z ustawą o zwrocie osobom fizycznym części wydatków dotyczących budownictwa mieszkaniowego w 2006 roku, osoby te mogą żądać od państwa zwrócenia (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

czym na ostatniej sprawie zmieniła żadanie na rozwód. Sąd w takich przypdkach orzeka o rozwodzie i już miała papierek w ręku. Sąd zasądził na rzecz mojego małotniego (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były przyznane (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

wysokości pensji w przyszłym roku. Proszę o informacje ile pracownik dostanie na konto lub do ręki pieniędzy, brutto mnie nie interesuje. Tylko wysokość pensji w netto! (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

znaczną część czasu jestem na uczelni. Czy w takim wypadku mogę domagać się alimentów od moich rodziców? zaspa [b]Witam, serdecznie.[/b] Mam 22 lat, mieszkam w Łotwę. Studiuję na (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pieniedzy na dalsza nauke wiec siedze w domu bez jakiegokolwiek zawodu mam zamiar napisac o pienieadze na dzieci i na siebie. ile moge rzadac? on dzieci nie odwiedza nie spedza (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

. Troszke kultury gosc.1 alimenty.pl Witam, ja czekam na badania w Sopocie i szczerze mowiac nie wiem co bedzie. Na 2 sprawach rozwodowych maz sie w ogole nie pojawil. Na 3 wyrok (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Sendit ( pośredniczyli z DPD), w fakturze korygującej, 184,50! O przyczynie korekty poinformowali po dłuższym czasie, mam wrażenie, ze wpadli na ten pomysł po tym, jak na ich prośbę (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

na pol etatu jest liczony do lat pracy tak jakbym pracowal na calym etacie.Dziekuje z gory na odpowiedz:) Mily prawo-pracy.net Witam ! w 2005 roku w październiku rozpoczłem (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia, 98 zł na dziecko w wieku powyżej 18 roku życia do ukończenia 24 roku życia. Ale nie możesz przekroczyć (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

" pracę przy dziecku, to może po prostu to dziecko oddaj OJCU i sama płać alimenty, ok? Ada mój mąż płaci alimenty w wysokości 900zł obnizone w 2014roku. Wczesniej czyli od roku (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

w romans z małolatem w domu nie robiła nic nawet talerza po sobie nie umyła ja zajmowałam się wnukiem syn wstawał w nocy do dziecka ona była ciągle zmęczona ciągle wisiała na (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

alimenty których żądacie wydajecie wyłącznie na te dzieci na które je pobieracie. Z doświadczenia wiem że nie. Mamusia mojego dziecka najpierw żądała kasy na mojego synka i na (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wysokość przychodu. warcław Roczny dochód niepowodujący obowiązku zapłaty podatku: 3 091 zł widmira Kwota zmniejszająca podatek wynosi w tym roku 556,02 zł. Mogą ją odliczyć w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na (...)

Alimenty

Alimenty

alimenty.pl Witajcie! Moje pytanie dotyczy sprawy rozwodowej, z wrzesnia 2006 roku, na ktorej byly maz zostal zobligowany do placenia alimentow w wysokosci 500 zlotych na dwoje dzieci.Tego (...)

Rozwód

Rozwód

;pracuję na 1/2 etatu więc nie za bradzo mam się z czego utrzymać czy w pozwie o rozwód moge odrazu napisać w niosek o alimenty dla siebie?Z góry dziękuję za pomoc helenka52 witam Ile (...)

Łamanie praw ojca!

Łamanie praw ojca!

ustalony dopiero na 17 września! W czerwcu udało mi się spotkać z córką w przedszkolu w obecności przedszkolanek, do mieszkania musiałem dostać sie z policją , gdyż żona (...)