Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  prawo-pracy.net Witam i liczę na szybką odpowiedź na moje pytanie. Czy są planowane jakieś zmiany w Karcie Nauczyciela w związku z urlopem dla poratowania zdrowia? Znajoma powiedziała (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  . pozdrawiam, --------------------------- Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą [/cytat] a co w przypadki kiedy zwrot podatku bedzie nie niski, np 100 euro, czy 300, ile (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  nie mylę pojęć. Taki dostałam temat pracy. Wiem, że kurator nie prowadzi mediacji (nie byłby bezstronny). Miałam po prostu wymyśleć program z uwzględnieniem roli kuratora w przygotowaniu przestępcy (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  prowadzona była w 1974 roku.. szymonwojtczak@vp.pl moim zdaniem o 4 lata za późno tak to byś się obłowił chłopie... tryr tzn od kiedy jest ustawa? milan polecieć można bardzo prosto....art. (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  będziesz płaciła 400 zł co miesiąc regularnie. Idz w tym samym dniu wpłać w banku kasę, niech zobaczą że rzeczywiście jesteś chętna do współpracy i spłacisz to na etapie polubownym (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  2008 roku chciałabym złożyć wniosek i moje pytanie jest takie za który rok 2007 czy 2008 będą chcieli zaświadczenie o zarobkach z US? Dora prawo-pracy.net obecnie jestem zarejestrowana jako bezrobotna (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  starcza na kieszonkowe dla dziecka(kino, lody, cukierki, zoo,hot-dog i coca cola) a nie na jego utrzymanie. pyrda Polecam wszystkim dyskutującym na ten temat artykuł w przedświątecznej ,,Polityce'' (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  Z chwilą kiedy wstapisz w zwiazek małżenski ojciec nie ma obowiazku płacenia alimentów. do dona alimenty.pl 18.11.2008 MAM SPRAWE W SADZIE O ALIMENTY.MAM PYTANIE ILE MOZE PLACIC ALIMENTOW (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  ). MAŁGO jestem w ciazy w 10 tyg.pracuje jako fryzjerka bardzo sie zle czuje czy moglabym juz isc na zwolnienie bo moj lekarz stwierdzil ze ciaza to nie choroba i nie mam prawa isc na zwolnienie juz (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane