ile wynosi ulga na dziecko 2013 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013 Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

miesiace dlarego od razu chcialam isc na zwolnienie, myślicie, że jakis lekarz sie na to zgodzi? Aga prawo-pracy.net witam!!! mam pytanko na ile czasu lekarz giekolog może wypisac (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli tak do (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. dziecko nadal karmie piersia i mala jest ze mna bardzo zwiazana, natomiast on nie umie nawet zmienic pieluchy. ile kosztuje rozwod? ile trwa? i jak to wszystko wyglada? opieka nad dzieckiem, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

adwokat i zażądała... 900 zł na dziecko i 400 zł. na siebie. Powody? Dziecko i ona są przewlekle chore. Z wyliczeń mojej byłej wynikało, że na utrzymanie dziecka wydaje... (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku czy na (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

kinia 1402 prawo-pracy.net Jestem zarejestrowana na pół etatu na najnizsza srednia krajowa . Umowe mam podpisana od 01.05.2009 na rok czasu chciałabym sie dowiedziec ile urlopu (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

oprucz tego Ze chce alimenty na dwoje dzieci to jeszcze na siebie i na swojego koghanka CZy mam płacić bo mam pieniądze mirek alimenty.pl ludzie czy My pracujacy w Irlandii zerujemy w jakis (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. prolife Hej, chciałabym się dowiedzieć ile obecnie pracodawca może zaproponować osobie na dzień dobry, za pracę na umowę o pracę? Chodzi mi o wysokość nie brutto tylko netto. michalina (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

[cytat] My friend. Jeśli pracujesz legalnie na umowe o prace (nie przez agencje) przysługuje ci od państwa (UK) zasiłek który wynosi około 100 funtów na każde dziecko, (...)

alimenty

alimenty

pytanie jest takie czy sad nakaze płacic jej alimenty czy nam ? i czy beda brane pod uwage moje dochoty czy tylko jej ? Nie chce płacic na jej dziecko ? dausner Czy ojciec który łoży alimenty (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

płacę wszystko, czy to ma jakieś znaczenie? seba oczywiscie. alimenty sa na dziecko. najlepiej zebys juz teraz zbieral paragony i rachunki na ponoszone wydatki na dziecko bo (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

. Nikogo nie obchodzi czynsz ani koszt leków. W takim przypadku tyle zyskasz o ile sąd podniesie Ci alimenty na dziecko. O ile oczywiście on to zapłaci. Jeżeli nie, a wszystko co (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

alimentach wyzszych niz 300 zl na dziecko) a ile matek uwaza , ze wystarczy ze dzieci mieszkaja z nimi a kase na clkowite utrzymanie dzieci a nie rzadko i mamusi ma dostarczac ojciec (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

. Na weekend kiedy przywoziłem dzieci to ona najczęściej szła do pracy na dwie zmiany. Na moje prośby o zmianę systemu pracy reagowała złością i agresją. Przez cały czas tylko rozmawiała (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

Czechach,która zajmuje się ściąganiem alimentów od zobowiązanych dłużników na ich terenie, na podstawie konwencji.Dodam,że tatuś nie płacił przez 3lata na dziecko ani też (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

to dziecko odpowiada że mama mi kupiła Szlak człowieka trafia jak matka ustawia dziecko A najlepsze to jak wchodzę z dzieckiem do sklepy i mijamy półki z alkoholem to dziecko pokazuję (...)

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok?? aloha, ktos moze mi powiedziec ile ma wynosic przewidziana ulga na dzieci w 2012 roku?

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

? Przypominam, że dziecko ma powyżej 18lat. Jaka sytuacja jest, gdy dziecko jest na studiach? Dochód miesięczny na rodzinę (cztery osoby) to ok. 2000zł (do ręki) Z góry dziękuję (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

ze to sa alimenty na nia i na nasze jeszcze nie urodzone dziecko) wobec tego zgodziłem sie na 350zl i podpisałem wyrok moja zona rowniez. Skoro te pieniadze maja byc tylko na (...)

1

2

3

4

5

...

15