ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2012-netto Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku

ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku

ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku ile wynosi swiadczenie przedemerytalne od marca 2014 roku 5835958

ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku?

ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku?

ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku? ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku? ile wynosi świadczenie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

dowiedzieć się ile wynosi kwota netto należy wziąć pod uwagę dwa aspekty: * najniższa krajowa netto (wypłata \\\"na rękę\\\") (przy standardowych kosztach uzyskania przychodu) (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

troszke chaotycznie to napisalem ale sam juz nie wiem gdzie napisac... Pozdrawiam kuj-pom Witam serdecznie. W sierpniu skończyłam 18 lat i kontynuuję naukę , chciałabym się ubiegać o alimenty od ojca, (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

cztero zmianowym zrobię ok 1,500? ale pracuje poza tym nadgodziny i mój miesięczny dochód wynosi 3,000 ? moja zona żąda alimenty 15% od dochodu wienc od 3,000 wyjdzie 450? jak działa (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wiem dlaczego nie pracujesz więc trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc (...)

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r.

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r.

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r. Ile wynoszą świadczenie przedemerytalne w okresie od 1 marca 2012 do 28 lutego 2013 r., miesięcznie? Świadczenie przedemerytalne (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem studentem (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

pewnym problemem, który mnie męczy. Zacznę od naświetlenia sytuacji, mianowicie pracuje w pewnej firmie od 10 miesięcy od początku tego roku jestem na chorobowym (czyli leci mi 3 miesiąc) (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

. Natomiast jeśli pracowałaś pieć misięcy i wykorzystałaś 7 dni. Nie wiem jaki masz Staż pracy i od kiedy pracowałaś i czy od poniedziałku do piątku odpisz a CI wytłumacze Damian2 do Natalia (...)

alimenty

alimenty

alimentow na syna. Jestem tata od 7 miesiecy. Od urodzenia sie malego jestem w zwiazku nieformalnym z mama syna. Opiekuje sie nim codziennie, loze na jego utrzymanie dbam o wszystko aby bylo mu jak (...)

Jakie dokumenty trzeba złożyć żeby dostać swiadczenie przedemerytalne w 2012r

Jakie dokumenty trzeba złożyć żeby dostać swiadczenie przedemerytalne w 2012r

Jakie dokumenty trzeba złożyć żeby dostać swiadczenie przedemerytalne w 2012r ile i jakie papiery trzeba przedstawic zeby starac sie o swiadczenia przedemerytalne ? bedzie mi to (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

rzeczy, nie chciałam od niego nic dosłownie. Wiem miałam pracę , ale nie zarabiałam kokosów, jakoś dałam sobie radę , teraz mam satysfakcję że tak naprawdę wygrałam, bo nie jestem od (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

przyznać 60% od zarabianej kwoty?? Jakie mam szanse na dostanie 200 zika na miecha?? mariuszxxx6 I znowu to samo; ile mogą mi ZABRAĆ ? A ile CHCIAŁBYŚ DAĆ własnemu dziecku ? Dobry rodzic (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

ukończyło 18 lat.Był odstęp czasowy w płaceniu przez niego alimentów,ale od marca tego roku znów płaci.Jestem drugą żoną mojego męża i mamy wspólne dziecko.W tej chwili,a w zasadzie (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

przyzna sie do tego ze to jego dziecko a ja mam swiadkow ze od marca z nim bylam i od kwietnia w ciazy jestem uda mi sie?prosze pomozcie niunia1611 Niech Pani przestanie panikować i zacznie (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

(czego teraz żałuję). Sendit od prawie pół roku nie chce zwrócić niesłusznie pobranych pieniędzy. Reklamacja do teraz nie została rozpatrzona choć przewoźnik miał na to 30 dni. Radzę trzymać (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

czas określony od 20 października 2008-20października2009r(pełny etat)Od 12 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży 6 tydz.-dostałam skierowanie do szpitala -od tego czasu jestem (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: OD KILKU MIESIĘCI JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA NIEGO KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA SIE NAD (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Polsce a pracuje w Anglii od roku , on oficjalnie urzedowo lub sadownie nie uzal dziecka , teraz jednak ja to potrzebuje zeby go podac o alimenty bo on od tego ucieka mimo ze pracuje , synek (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zamieszczeniem odpowiedzi powinien chyba zarządać od autora dyplomu ukończenia prawa, gdyż aż roi się tutaj od nie majacych nic do powiedzenia w temacie samozwańców- prawników, którzy jedynie (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

? Czy Kindergeld przysługuje od daty pozytywnego rozpatrzenia wniosku, czy od momentu od kiedy dziecko urodziło się tudzież zostało zameldowane w Niemczech ? np. 1 marca dostałem (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać się o taką (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie alimentów (...)

1

2

3