ile wynosi stopa dla bezrobocia w 2010 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

pobierania zasiłku wynosi: 1) 6 miesięcy - dla bezrobotnych zamieszkałych w okresie pobierania zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

"dla żony" niezastanawiając się, że de facto sa to pieniadze DLA ICH DZIECKA!! Dla mnie dziecko jest najważniejsze i jego dobra będe zaciekle bronić choć niektórzy moga to odbierać (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

Citibanku od 2007 roku mamy przyznaną linię kredytową w wysokości 14 000 zł od dwóch lat linia była automatycznie przedłużana na następny rok( w tym czasie z niej nie korzystaliśmy) (...)

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w dniu 30 czerwca roku poprzedzającego dzień nabycia prawa do zasiłku nie przekraczała 150 % przeciętnej stopy (...)

uchylenie alimentów. Bardzo pilne

uchylenie alimentów. Bardzo pilne

uchylenie alimentów. Bardzo pilne Witam Mam problem w kwestii alimentów. W tym roku zdałem maturę a od czerwca pracuję. Moje zarobki wynoszą ok 1200 zł netto. Od pażdziernika planuje (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sadowe. czy da sie z tym cos zrobic?? Baska prawo-cywilne.net Witam a jeżeli debet był zrobiony w 1999 roku i bank sprzedał dług w 2006 roku firmie windykacyjnej.....zaś firma windykacyjna (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

zachowek

zachowek

, dowiedz sie w okolicznych domach jak ktos wynajmuje stancję w domu przy wspólnym mieszkaniu to za ile i w jakich latach ile to było, może twoja mama nie powinna rezygnować (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2009 mineło mi 10 lat pracy w obecnej firmie pracuje od lipca 2009r. ile przysługiwało mi urlopu w roku poprzednim? aga prawo-pracy.net 20 dni U2 prawo-pracy.net w 2009 w (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

asiunia666 POZNAŃSKA MANIFA 2015 DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy wyrazić (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

związanych z orzekaniem o stanie jego zdrowia w związku z potrzebą udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia. 6. O potrzebie udzielenia nauczycielowi urlopu dla poratowania zdrowia, w (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

związku z tym chciałem wiedzieć jedną rzecz: jak ma się do tego ustawa meldunkowa?? Po jakim czasie pobytu w jakimś miejscu, mając stały meldunek w innej miejscowości trzeba się zameldować (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie a dziecko (...)

umowa najmu

umowa najmu

ile zapłaciliśmy dopiero po kilku mc w 2008 roku?? umowa trwała dalej?. W 2010 roku w grudniu dowiedziałam się że wyprowadzam się z Polski? więc muszę (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

i powiedzialam ojcu dziecka to on mnie zostawil, bylo to w 3 miesiacu. Pracowalam wtedy w agencji pracy tymczasowej i juz w 3 miesiacu mialam komplikacje i lezalam w szpitalu, potem (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od niego (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

dochody będą sie liczyły dla sądu, ponieważ rozpatrywana jest stopa życia twojego przyszłego męża w kontekście aktualnym. Ja tego nie zrobiłam licząc na ludzką przyzwoitosć i (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

mieszkanie po zmarłej siostrze w roku 2010. W tym samym roku wprowadził się do niego mój syn, jednak bez meldowania się w tym lokalu - jest zameldowany w dalszym (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco w (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

wynagrodzenie za prace praktykanta w wkacje?? ju***** prawo-pracy.net Za prace praktykanta w wakacje jest takie samo wynagrodzenie jak dostajesz w ciągu roku szkolnego.... W (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

1

2

3

4

5

...

32