ile wynosi stopa bezrobocia w polsce w roku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

, -12 miesięcy, jeśli stopa bezrobocia przekroczyła 125 % przeciętnej stopy bezrobocia w kraju, -18 miesięcy, jeśli stopa bezrobocia przekroczyła 2-krotnie przeciętna (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wymagający nagłośnienia w mediach itd ale przebić się tam nie jest łatwo. Nawet dziennikarka Gazety Wyborczej znana z wielu artykułów, które podjęły zagadnienie bezprawia szerzonego w Polsce (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rozliczał się z Urzedem Skarbowym w Niemczech. Czy tutaj bedzie wykazywał jakiś dochód tzn. czy Urząd Skarbowy Niemicki informuje Urząd Skarbowy w Polsce o osiaganych dochodach. Czy (...)

uchylenie alimentów. Bardzo pilne

uchylenie alimentów. Bardzo pilne

. A podkreśle że mieszkamy w woj.warmińsko-mazurskim, gdzie stopa bezrobocia jest najwyzsza w Polsce. Proszę o porady. Co dalej i na jakiej podstawie prawnej możemy składać (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

egzekwowane w Polsce: bez potwierdzania wykonalności zagranicznych orzeczeń. W bogatszych krajach zachodnich alimenty są znacznie wyższe niż w Polsce, a automatyzm egzekwowania (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

o alimenty? Jeżeli w Polsce to jak praktycznie wygląda rozprawa? Ojca zawiadamia się pocztą? Czy musi on stawić się w Polsce w sądzie? A co jeśli nie przyjedzie, albo (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

uchylac. stac mnie aby placic 150 funtow.Wiecej niestety nie moge. W polsce 1000 funtow (dokladnie 968) to kupa kasy ale w londynie niestety nie. Jezeli termin sprawy jest juz wyznaczony w (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

z mężem wspólne konto w Citibanku od 2007 roku mamy przyznaną linię kredytową w wysokości 14 000 zł od dwóch lat linia była automatycznie przedłużana na następny rok( w (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

wiadomości: NIE. Jestem osobą niezależną finansowo. Tatuś dostał prezent w postaci 50 zł. alimentów w zamian miał się interesować dzieckiem, odwiedzać, dzwonić itd. Nie zapłacił ani (...)

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w dniu 30 czerwca roku poprzedzającego dzień nabycia prawa do zasiłku nie przekraczała 150 % przeciętnej stopy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

13 % w skali roku. Nie zwlekaj bo jak zostawisz sprawę samej sobie to zapłacisz i koszta sądowe i koszta egzekucji komorniczej. O ile te pierwsze nie są duże bo zasądzane są w (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od niego (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

alimenty

alimenty

co robic?daje jej co miesiac 1500zl tmz Witam :) Mieszkam na stale w Norwegi, w lutym rozwiodlem sie w Polsce . Sad przyznal Alimenty w wysokosci 1800 zl na dwojke dzieci (1,5 (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

dochody będą sie liczyły dla sądu, ponieważ rozpatrywana jest stopa życia twojego przyszłego męża w kontekście aktualnym. Ja tego nie zrobiłam licząc na ludzką przyzwoitosć i fair play (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli więc (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest ktoś (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco w (...)

1

2

3

4

5

...

18