ile wynosi srednia krajowa netto w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

przyszły rok?! łosiu najniższa podskoczy o 114zł jakoś tereska77 a srednia-srednia krajowa tzn srednia z wszystkich pensji ile ma wyniesc na przecietnego obywatela? pietr52 (...)

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011 Witam Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi srednia krajowa brutto i netto w roku 2011?Z góry dziękuję (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

44 Przysługuje, jeżeli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 504zł lub 583 zł (jeżeli w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne) netto. Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

minimum czyli 1500zł czy 2x srednia krajowa? zbyszek37 Witam, jestem osobą młodą i to raczej nie chodzi o mój pogrzeb, ale moja babcia jest w ciężkim stanie. Chciałbym się dowiedzieć (...)

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto Witam Mam pytanieczy wie ktoś może ile wynosi srednia krajowa na rok 2011, chodzi mi dokładnie (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

świadczenia jak np. dodatek za pracę w nocy oraz wysokość odszkodowanie za dyskryminację. wczesław Witam Ile wynosi najniższe wynagroszenie w roku 2011, chodzi mi o kwotę (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów Jak w pytaniu jak wysoka może być kwota alimentów jeżeli moje dochody wynoszą 2400 zł netto ( mam jedno dziecko) Ile sąd powinien zasądzić (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

czegoś takiego jak "najniższa średnia". sasiad_z_pietra netto 1111zł brutto 1500zł francio9 jaka w Polsce ma być minimalna płaca do ręki i na papierze w przyszłym roku? i czy pensja (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku Witam Mam pytanie takie jak w temcie?Czy może ktos na nie odpowiedziec?Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile wynosi (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie (...)

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

pelnoletni zameldowanie czyli cztery osoby sa zobowiazani do splaty dlugu, ale splacam tylko ja i moj brat z rety mu zabiera ok 150zl a rodzice nic nie placa bo ich wyplata wynosi srednia krajowa (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wskaźniki, w tym minimalne wynagrodzenie za pracę. Rob ja mam w umowie napisane NANIżSZA KRAJOWA, i zarabiam 680,40gr juz na reke andzik jaki jest najniższe wynagrodzenie w 2006r (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynosi 80 zł brutto za przepracowane kilka lat u tego samego pracodawcy. Łącznie będzie to 1560 zł brutto. W 2012 roku płaca minimalna ma wynieść 1500 zł brutto. Czy w związku z tym (...)

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

to najniższa krajowa płaca Urszula60 zgodnie z atr.87 par.1 kodeksu pracy, potrącenia alimentów dokonuje się do wysokości 3/5 wynagrodzenia netto( w tym przypadku nie ma kwoty wolnej (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

droga dojazdowa do w/w lini z drogi publicznej to odpowiednio: 200m i 100 m, dodam, że są to działki przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe rezyndencjonalną. (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)