ile wynosi składka zdrowotna za styczeń 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

zdrowotna-dopiero od 06 lutego za chorobowe?). Czy można podpiąć się pod to ze zbiegły się terminy ubezpieczeń? 25 stycznia byłam na macierzyńskim i 25 stycznia byłam na chorobowym.Płatnikiem (...)

obliczanie pensji brutto-netto

obliczanie pensji brutto-netto

. Składka zdrowotna wynosi 9%, ale odlicza się od dochodu pracownika 7,75%. AGA47 jezeli mam 6.78 zl brutto za godz to ile to bedzie netto jak to sie oblicza? alexis909

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

zus składka zdrowotna 2011

zus składka zdrowotna 2011

zus składka zdrowotna 2011 Witam Mam takie pytanko ile wynosi składa zdrowotna ZUZ-wska?Będe wdzięczny za odpowiedzi

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna Jestem studentem.Nie pracuje.Czy Ojciec placacy dotad za mnie skladke zdrowotna w swoim zakladzie pracy moze jaz wstrzymac?Jezeli tak to na jakiej podstawie i co musi (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne  styczeń 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne styczeń 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne styczeń 2011 Witam Mam takie pytanie ile wynosi składa na ubezpieczenia zdrowotne w rokuu 2011 za styczen?Z góry dziekuję (...)

Składka zdrowotna na 2011 rok, ile wynosi?

Składka zdrowotna na 2011 rok, ile wynosi?

Składka zdrowotna na 2011 rok, ile wynosi? Bardzo proszę o podanie kwoty na składkę zdrowotną w 2011 roku. 243,39 zł do odliczenia 209,58 zł ilonka39

ile wynosi składka zdrowotna w 2011 r

ile wynosi składka zdrowotna w 2011 r

ile wynosi składka zdrowotna w 2011 r Witam, czy w związku z tymi wszystkimi zmianami, zmieni się również wysokość obowiązkowej składki zdrowotnej? Ile będzie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

składka zdrowotna 2012

składka zdrowotna 2012

składka zdrowotna 2012 Witam. Ile obecnie będzie wynosic składka zdrowotna?? i ile wzrosła:) 254,55 zł i wzrosła o jakieś 11zł z hakiem małym. gerarda Składka (...)

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

zus składka zdrowotna 2011 - JEST JUŻ KOMUNIKAT GUS !!!

miesięczna podstawa wyniesie 2704,31 zł. 9% z tej kwoty do wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne. Wynosi ono w tym roku 243,39 zł. W 2010 roku składka zdrowotna dla prowadzących (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec (...)

składka zdrowotna 2011

składka zdrowotna 2011

składka zdrowotna 2011 Witam Jaka składka zdrowtna obowiązuje w roku 2011?Będę wdzieczna za wszelkie informacje na mój temat dla tych grup nie będą mogły być niższe (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

Polisa miniAC - kradzież - problem z wyceną

informacji ile mam czasu na dowołanie się od wyceny. Pozdrawiam

umowa najmu

umowa najmu

wypowiedzenie 6mc dlatego nie zapłaciłam czynszu za swoją połowę za grudzień 2010 styczeń i luty 2011 licząc że wypowie mi umowę i będzie po mojej myśli i zyskam 3 mc?w (...)

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach

ZUS-składka zdrowotna po 10 latach ZUS-składka zdrowotna po 10 latach Witam Prosiłabym o podpowiedź osobę która posiada wiedże i mogłaby mi podpowiedzieć jak poradzić sobie (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

to brutto), ale to jest absurd bo to jest dalej za mało, Jak to się ma do tego że w UE minimalne płace są w granicach 6-7 euro za godzinę!! Jak się am do tego polska najniższa krajowa, chyba (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

wiem to sam po sobie.posiadalem 2 polisy i oferowali mi po 3 tys za jedną . po zakonczeniu sprawy dostalem po 10 tyś za każdą czyli oplacalo sie.Trwalo to rok pan X ile czasu trwalo cale (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

minimalnego wynagrodzenia za pracę" I w tym tkwi cały problem bo wydaje mi się że nie otrzymuję wynagrodzenia stanowiącego minimalne wynagrodzenie za pracę. Nie wiem też ile obecnie (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

ubezpieczenie zdrowotne 2011 r.- składka

ubezpieczenie zdrowotne 2011 r.- składka

ubezpieczenie zdrowotne 2011 r.- składka Witam Mam pytanie ile wynosi skłądka na ubezpieczenie zdrowotne w roku 2011?Z góry dziekuję za odpowiedzi

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

windykacyjna intrum justitia,mój dług wobec idei za dwa telefony łacznie z opłata za zerwanie umowy wynosi 3500zł.na początku sierpnia ta firma windykacyjna wysłała mi wezwanie przedproceduralne (...)

składka zdrowotna 2011 rok

składka zdrowotna 2011 rok

składka zdrowotna 2011 rok Witam Jaka jest składaka zrowotna na rok 2011?za wszelkie informacje z góry dziekuję i pozdrawiam

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

. Uważam że to za mało a i chciałbym wywalczyć więcej. Lada dzień dostaną powiadomienie z PZU do odbioru pieniędzy. Szukam więc jakiegoś prawnika w pobliżu Gdyni ,który by wyliczył ile (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje (...)

1

2

3