ile wynosi renta socjalna z mops gdynia w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

koncie i jeżeli podjąłbym pracę to ile może zająć komornik? Musi mi zostać najniższa krajowa czy minimum socjalne? I ile ona wynosi? jaro33 Witam Mam pytanie jak jest naniższa krajowa (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

sprawą to MOPS zaczyna coś robić to Pani nie chciła już ze mną rozmawiać. Dostałem także odpowiedz w drodze elektronicznej z MOPS-u "Dotyczy : pisma z dnia 20.03.2014 (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lekarskim bo jestem w 4 miesiacz ciazy. Termin porodu mam na 13 listopada. Powiedzcie mi jesli sie orientujecie jak to jest z dalsza umowa. I z urlopem macierzynskim i wychowawczym. Z (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kasia Poszukuję informacji na temat postępowania z osobami z zaburzeniami paranoidalnymi. Czy sądzicie, że kobieta z w/w zaburzeniami, która nie utrzymuje kontaktu z (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest jego sytuacja (...)

renta socjalna 2011

renta socjalna 2011

renta socjalna 2011 Witam Ile w tym roku wynosi renta socjalna?jakie sa kryteria? Z góry dziękuję

Czy należy się renta socjalna?

Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w

Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w

Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda w (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w (...)

Podział majątku

Podział majątku

;lności środki wymienione w art. 31 § 2 k.r.o. Są to:  1) pobrane wynagrodzenie za pracę i dochody z innej działalności zarobkowej każdego z małżonków,  (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Przedsiębiorca Od ponad roku współpracuję z Firmą Veriv S.A. Szybko i skutecznie ściągają należność od dłużników. Firma swoją siedzibę ma w Wrocławiu ja natomiast mieszkam w (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

przedemerytalną. Tak jak ludzie którzy w j/w. w pracy maja możliwość kontynuowania pracy bo są chronieni prawem. Długo pracujących wiek 61 lat z odebraną rentą nic nie chroni, (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

rozumiem Twój problem i doskonale wiem jakie są koszty utrzymania w Warszawie. Byle kawalerka kosztuje 800-1000, w ktorej przeciez nikt Cie nie zamelduje. Nie mozesz w zwiazku z tym (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

.... ania0805 Witam mam pytanie odnosnie alimentow w uk. Jestem po rozwodzie od 4 lat, rozwod bralismy w uk w miescie w ktorym mieszkamy. Z bylym mezem mam 2-ke dzieci. MA zadeklarowane (...)

Renta socjalna a zatajenie ukończenia studiów - wpadka

Renta socjalna a zatajenie ukończenia studiów - wpadka

to aby mnie ukarać w Sądzie, tym bardziej że pytała o date ukończenia studiów, mając przed sobą całą teczkę z moimi aktami. Ta sama lekarz w ZUS uznała mnie za częsciowo niezdolnego (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow przeczytalam, (...)

o ile wzrośnie renta socjalna w 2011 roku

o ile wzrośnie renta socjalna w 2011 roku

o ile wzrośnie renta socjalna w 2011 roku Witam Mam pytanie dokładnie jak w temacie?Prosze o odpowiedzi i z góry dziekuję:) Pozdrawiam

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że zaległości (...)

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

: * renty i emerytury * renta rodzinna i renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz renta rolnicza * renta socjalna * renty z tytułu częściowej niezdolności (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej, Mertainloanfirm07@gmail.com mertain lincon Witam, jestem Maria Hooks, mieszka w Teksasie w USA. W tej chwili (...)

Alimenty a stypendium socjalne

Alimenty a stypendium socjalne

takie pytanie otrzymuje stypendium socjalne, teraz będę się starać o przyznanie alimentów czy w tym wypadku stypendium jest w liczane do dochdów?Z góry dziekuję za informacje szajpa (...)

Renta rodzinna a praca

Renta rodzinna a praca

przychody zeby mi nie odebrali renty????Renta jest z Warszawy z ZUSU.Prosze jak najszybciej o odpowiedz. Z gory dziekuje. iza Witam. Otrzymuję rentę w wysokości 1400zł. Czy (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

.. duduss4 Sprawa dotyczy mojej dziewczyny, na początku mieszkała z rodzicami, natomiast po pewnym czasie rodzice rozwiedli się. Podczas nauki w liceum mieszkała w domu z ojcem, a (...)

1

2

3