ile wynosi renta socjalna z mops w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

sprawą to MOPS zaczyna coś robić to Pani nie chciła już ze mną rozmawiać. Dostałem także odpowiedz w drodze elektronicznej z MOPS-u "Dotyczy : pisma z dnia 20.03.2014 (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lekarskim bo jestem w 4 miesiacz ciazy. Termin porodu mam na 13 listopada. Powiedzcie mi jesli sie orientujecie jak to jest z dalsza umowa. I z urlopem macierzynskim i wychowawczym. Z (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kasia Poszukuję informacji na temat postępowania z osobami z zaburzeniami paranoidalnymi. Czy sądzicie, że kobieta z w/w zaburzeniami, która nie utrzymuje kontaktu z (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest jego sytuacja (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

.... ania0805 Witam mam pytanie odnosnie alimentow w uk. Jestem po rozwodzie od 4 lat, rozwod bralismy w uk w miescie w ktorym mieszkamy. Z bylym mezem mam 2-ke dzieci. MA zadeklarowane (...)

Czy należy się renta socjalna?

Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w

Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w

Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 lat przepracowanych w Czy należy się renta socjalna? Witam. Chodzi tutaj o kobietę, 50 lat, 21 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

renta socjalna 2011

renta socjalna 2011

renta socjalna 2011 Witam Ile w tym roku wynosi renta socjalna?jakie sa kryteria? Z góry dziękuję

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

opieke bylego meza z obecnego malzenstwa mam 3 dzieci wczesniej nie bylo takich problemow ale z momentem przeprowadzki przyszla do nas pracownica mops na obecna chwilke nie korzystamy z (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że zaległości (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

przedemerytalną. Tak jak ludzie którzy w j/w. w pracy maja możliwość kontynuowania pracy bo są chronieni prawem. Długo pracujących wiek 61 lat z odebraną rentą nic nie chroni, (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

rozumiem Twój problem i doskonale wiem jakie są koszty utrzymania w Warszawie. Byle kawalerka kosztuje 800-1000, w ktorej przeciez nikt Cie nie zamelduje. Nie mozesz w zwiazku z tym (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

Renta socjalna a zatajenie ukończenia studiów - wpadka

Renta socjalna a zatajenie ukończenia studiów - wpadka

to aby mnie ukarać w Sądzie, tym bardziej że pytała o date ukończenia studiów, mając przed sobą całą teczkę z moimi aktami. Ta sama lekarz w ZUS uznała mnie za częsciowo niezdolnego (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow przeczytalam, (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda w (...)

Alimenty a stypendium socjalne

Alimenty a stypendium socjalne

takie pytanie otrzymuje stypendium socjalne, teraz będę się starać o przyznanie alimentów czy w tym wypadku stypendium jest w liczane do dochdów?Z góry dziekuję za informacje szajpa (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

, co zrobić w mojej sytuacji? znajomi z zagranicy pytali mnie, czy skoro jesteśmy w unii, to mam więcej możliwości-ktoś mi pomoże... z tym, że pojęcia nie mam, gdzie szukać (...)

Matka samotnie wychowująca niepełnosprawne dziecko

Matka samotnie wychowująca niepełnosprawne dziecko

dziecko 18 roku życia będzie przyznana renta socjalna po czym matka będzie mogła rozliczyć się z fiskusem i otrzyma zwrot podatku (w tej chwili to ok 1127 zł). Nasze pytanie brzmi: (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

w nocy walenie w ściany i okropne przekleństwa rzucane w moją stronę. Nadmieniam, że mieszkam z 82-letnią babcią i 62-mamą. Nie mam już sił, jestem wykończona psychicznie. (...)

Zasiłek z MOPS 2012.

Zasiłek z MOPS 2012.

Zasiłek z MOPS 2012. Ile obecnie wynosi zapomoga z MOPS\'u? kwota zasiłku stałego nie może być wyższa niż 444,00 zł miesięcznie, czyli to jest to maximum (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w (...)

czy konkubina może płacić alimenty?

czy konkubina może płacić alimenty?

możliwości. MOPS przyznał mi alimenty z funduszu i wysłał sprawę na policję.Policja też nic nie zrobiła bo dostałam odpowiedź z prokuratury o umorzeniu sprawy,bez potrzeby wyjaśnienia.Do (...)

Renta socjalna

Renta socjalna

Renta socjalna Witam Chciałbym się dowiedzieć kto może otrzymywać rentę socjalną z ZUS? Czy pełnoletni chory również może ubiegać się o tą rentę? 1 Może mi ktoś powiedzieć (...)

1

2

3

4

5

...

18