Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  !!! Czego ci serdecznie życzę! janek janek jesli mialam kredyt nie splacony od roku 2003 a w tej chwili dostalam pismo od Kruk windykacja natychmiast splacic 19700 -kredytu bylo 9800 pomozcie co mam robic-Ela (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  zobowiązaniem i nie znika, bo przecież należności muszą być regulowane niezależnie od momentu, w którym powstały. Nakazuje to również zwykła ludzka uczciwość. Zatem przedawnione roszczenie (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  ). Widzę, że mało moich wypowiedzi pzreczytałaeś, a na dodatek nie czytałeś ich dokładnie.W każdej mojej wypowiedzi (a udzieliłem ich na tym forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  spraw, to chyba dość dużo, żeby mając do dyspozycji prawników, gotowe formularze i NIEPODWAŻALNE dowody złożyć odpowiednie dokumenty w sądzie (obecnie nawet przez internet) i uzyskać nakaz zapłaty (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe wczoraj dostałam znowu takie samo pismo, tylko z inną datą (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  . pozdrawiam, --------------------------- Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą [/cytat] a co w przypadki kiedy zwrot podatku bedzie nie niski, np 100 euro, czy 300, ile (...)

 • POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu14 Maja 2004

  Zaczne od początku. Miałam linie kredytową w PKO BP na 6.000 zł. Rok temu przeprowadziłam sie do innego miasta i na konto w banku nie było żadnych wpływów (wynagrodzenie) - ja co miesiąc (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  wyłącznie na 300pln podstawowego świadczenia. Pytanie - w przypadku regularnego płacenia bieżących (zasądzonych) zobowiązań jakie mam prawo do chwilowego wstrzymania wcześniej wpłacanych zaległości?? (...)

 • Pomocy Idea i Pogromcy długów Ultimo7 Lutego 2006

  Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum ale niestety nie dokońca wiem co odpisać firmie ultimo. Moje zadłużenie powstało w 2000 roku na skutek zerwania (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  ustanowione przez jedynych sprawiedliwych z PO w zakresie działalności tej firmy jest dość dziwne bo ta firma może wystąpić z pozwem w trybie elektronicznym zdaje sie gdzieś w Lublinie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane