ile wynosi podatek vat na meble 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

zostanie opłacony ale nie można uzyskać vat 25 ? Czy mogę go np sprzedać na części ? faceman Bez zaświadczenia VAT 25 nie da się zarejestrować auta, ale można go sprzedać na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wytrwała w tym związku. Ja na twoim miejscu dawno rzuciłbym męża podał o alimenty na dzieci i siebie. Szkoda Ciebie dla takiego faceta odzyskaj wolność dla siebie samej i dzieci a na (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

kwota zmniejszająca podatek, tj. 556,02 zł). Ponad 85.528 zł podatek wynosi 14.839,02 zł plus 32% od nadwyżki ponad kwotę 85.528 zł. maja5 Ile mają wynosić progi podatkowe w (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

wycenię dom na 500,000 a działkę na 100,000. Przepraszam za tą ilość pytań ale jestem w tym momencie lekko przerażony tym faktem. Dziękuję i pozdrawiam marpan Witam! Ile wynosi (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

poszczególnych jego członków, że nie zgadzamy się na ich nieuczciwe postępowanie. Brońmy idei i własnych przekonoań. Powodzenia!!! Kasia Aby opowiedzieć cała swą historię musiałam rozbić ją (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

dowiedzieć się ile wynosi kwota netto należy wziąć pod uwagę dwa aspekty: * najniższa krajowa netto (wypłata \\\"na rękę\\\") (przy standardowych kosztach uzyskania przychodu) wynosi: (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

czy limity VAT na materiały budowlane mają wzrosnać?! luc667 limit będzie wyższy jeśli złożysz wnioski o zwrot VAT w I kwartale 2012 r, to jest na bank pewne! eryk14 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wysokość przychodu. warcław Roczny dochód niepowodujący obowiązku zapłaty podatku: 3 091 zł widmira Kwota zmniejszająca podatek wynosi w tym roku 556,02 zł. Mogą ją odliczyć w PIT wszyscy (...)

Niezłożona deklaracja VAT-R

Niezłożona deklaracja VAT-R

dopiero dobrze przeszperałem internet po przestrodze od znajomego i okazało się że nie miałem prawa wystawić faktury VAT. O ile sam VAT nie jest tu żadnym problemem, bo oni ja ani mój (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

CHCEMY PRZEKSZTALCIC MIESZKANIE SPOLDZIELCZE NA WLASNOSCIOWE. 1. CZY PRAWDA JEST CZY NOTARIUSZ MUSI ZWROCIC SIE DO OJCA O ZEZWOLENIE NA WYKUP TEGO MIESZKANIA 2. ILE TAK NAPRAWDE KOSZTUJE WIZYTA (...)

Podatek od wynajmu mieszkania ?

Podatek od wynajmu mieszkania ?

wizjerze i w zeszyciku notowal: gdzie kto wyszedl, o ktorej, z kim i po co :-) BOZEEEEE.... sfrustrowany ILE WYNOSI PODATEK VAT od wynajmu ??? Pytam bo Państwo u których zacząłem (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. prolife Hej, chciałabym się dowiedzieć ile obecnie pracodawca może zaproponować osobie na dzień dobry, za pracę na umowę o pracę? Chodzi mi o wysokość nie brutto tylko netto. michalina (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

, i zebranie dowodów na potwierdzenie własnej wersji wydarzeń. anka1000 Witam. Mam pytanie o umowę o dzieło. Mianowicie: chciałbym zacząć grać na imprezach (na przykład). Jak wygląda (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat rozłozenia (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

zł. Ale tak naprawdę to po odliczeniu wszystkich składek i zaliczek na podatek wychodzi dużo mniej... Ile wynosi rzeczywista minimalna płaca, taka już na rękę i od czego (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest napisane na (...)

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012?

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012?

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012? hej. jestem właścicielem nieruchomości w postaci gruntu z budynkiem nie mieszkalnym na nim. Ile wynoszą na chwile obecną (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zameldowanych tam osób o spłatę zadłużenia. Jako że rodzice pracują na czarno to nie mieli jak ściągnąć z nich pieniędzy więc weszli mi na pensję. Kwota jest wielka bo to 25tys. Komornik (...)

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

dużym estradowym głośnikiem po nocach? Krzyczą na cały głos, głośne rozmowy i śmiechy na całego to ostatnio normalność u moich sąsiadów. Fatalne towarzystwo nikomu nie polecam trafić (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

cały regulator radio od godz 6.00 na cały dzien Przypadek następny poproszono o oczyszczenie zbiornika na gnojówke gdyż przelewa się na moją droge dojazdową To na taczce przywiozła (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

przypadku - samochód http://www.podatki.egospodarka.pl/32322,Przekazanie-samochodu-osobowego-na-cele-osobiste-a-VAT,1,65,1.html Przekazanie samochodu osobowego na cele osobiste a VAT Przedsiębiorcy (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

wspaniały i troszczy się na pokaz o dziecko przed sądem. Tak to własnie wygląda w rzeczywistości i takiemu rodzicu przyznaje sie opiekę nad dzieckiem! Co do alimentów to mam pytanie jak to wygląda (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

tygodniowo a placi duzo wiecj zer niz Dawid tutaj sugeruje. Poprostu musisz udowodnic na papierze ile wydajesz, rachunki itp. Zas ojciec dziecka musi potem udokumentowac swoje dochody i to ile (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

Czy może ktos odpowiedzieć na moje pytanie ile łącznie wynosi koszt abonamentu radiowego za rok 2011?Z góry dziękuje za wszelkie informacje olegg5 Witam, wyczytałam gdzieś że w przyszłym (...)

gwarancja

gwarancja

pieniadze? alboo sprzet wymienic na inny? ale nie koniecznie na dvd?prosze o szybka odpowiedz. Proszę o odpowiedż na pytanie czy zgodnym z prawem jest stwierdzenie inwestora, że jeśli w (...)