ile wynosi oplata za rtv w 2013 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

nam stażeje więc jak mozna sobie tak w kolano strzelać. Bo to nie za jego kadencji ten problem wypłynie w pełni!! Co za Halucyn jeden. L.M Kolejna sprawa to problem z rozliczeniem, (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

polską, ma wzrosnąć ściągalność długów za abonament RTV. pila45 zaległości osób zarejestrowanych iż posiadają odbiorniki RTV w stosunku do państwa wynoszą 2 mld. złotych.... (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

windykacja z rynku. RadcaPrawny mam pytanie :)) jak wygląda sprawa z tymi przedawnieniami i ile to trwa w 2002 roku podpisałam umowę w idei i w 2004 roku kiedy skradziono (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

będą wzrastać ale nie w takim tempie jak w tym roku, który był najsłabszy od 20 lat? NSZZ Solidarność zdaje się jeszcze w tamtym roku wysyłało coś do sejmu związanego (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zdażało się, że dostawałam je później., nawet w następnym miesiącu. W styczniu bieżącego roku wystąpiłam do komornika o sciągnięcie od ojca mojej córki zaległych alimentów (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

w celu osiągnięcia pożądanego celu. Szantaż , nagrywanie rozmów jest karalne, jedynie perswazja jest dopuszczalna w polskim prawie. antykruk W 2001 roku nie opłaciłem rachunku (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

MALZENSKIEGO ZAMIENILA JE NA WIEKSZE ( DOKLADNIE W ROKU 1988 ) . OJCIEC NIGDY W TYM MIESZKANIU NIE MIESZKAL , NAWET NIE BYL ZAMELDOWANY ( PRZEBYWA ZA GRANICA ). W ROKU (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

prowizję w wysokości 1197 złotych a na konto MOPS-u w Knurowie przelał kwotę w wysokości 89,92 złote a mojej byłej żonie przekazem wypłacił 59,68 złotych. Do czego dążę moja (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

rozliczenia pedagog34 W roku 2012 kwota wolna od podatku wyniesie 3.091 zł. wacek9 to nie taka sama jak w tym roku?? seddman chyba tak. jedynka1 Hej rozliczyłem sie juz i miałem (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

. ella11 witam mam takie pytanie czy konkubent może starać sie o zasiłek rodzinny pracując za granicą? Z góry dziękuję za pomoc korba12 z tego co wiem to próg dochodowy jest zamrożony od (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progu podatkowego w wysokości 85 528 zł. wielsław Tu znajdziesz wszystkie info: Progi podatkowe w 2012 roku. Juz niedługo poznamy nowe stawki na 2013. adamN Hej, ludzie, prosze (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

alimenty.pl Witam czy ktos słyszał o naborze na aplikację w Koszalinie . W pewnych źródeł wiem, że po prostu jej w tym roku nie będzie , ktoś stwierdził że kuratorów jest (...)

zachowek

zachowek

, dowiedz sie w okolicznych domach jak ktos wynajmuje stancję w domu przy wspólnym mieszkaniu to za ile i w jakich latach ile to było, może twoja mama nie powinna rezygnować (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

mojego portfela.  A więcej o tych zniżkach poczytać można tutaj: Abonament RTV 2013 adamN Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

przez dziecko nauczania, (nie wiecej jednak niż do 25 roku życia, o ile w roku tym, dziecko kończy ostatni rok studiów) cała sytuacja zarówno Twoja, jak i Twojego dziecka oraz (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

skończyłaś psychologię lub pokrewne to nie ma problemu,ja po prawie piszę to w pięciu zdaniach co jest w)g mojego kierownictwa za mało i zbyt ogólnikowo,może masz jakąś sensowną (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat w (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

podałem wtemacie,Będę wdzięczny za odpowiedzi i z góry dziekuję pawlik76 Hejka, szukam szukam i nie widze nigdzie informacji na temat wysokości średniej krajowej w przyszłym roku. (...)

Ile wynosi opłata recyklingowa 2012 ?

Ile wynosi opłata recyklingowa 2012 ?

Ile wynosi opłata recyklingowa 2012 ? witam, ile ma wynosic oplata recyklingowa w przyszlym roku? z gory dziekuje za wszelka pomoc pozdrawiam O właśnie, tez (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

zamiana na mniejsze i wieksze czynsze-o co chodzi

zamiana na mniejsze i wieksze czynsze-o co chodzi

,wynagrodzenoie za administrowanie,zaliczka eksploatacyjna.okazalo sie ze kilka osob wykupilo mieszkania i zalozylo wspolnote,ale czy wspolnota ma prawo decydowac o wysokosci i rodzaju oplat za mieszkanie (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z (...)

1

2

3

4

5

...

49