ile wynosi najniższa krajowa netto w 2013 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

: najniższa krajowa 2013 - o 100 zł brutto, to już pewna informacja. adamN Zgodnie z prawem płaca minimalna w roku 2013 wzrośnie do 1600 zł brutto. Pracodawcy argumentują, (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

... ? oliviaaa od 2013 roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie o 100 zł brutto: najniższa krajowa 2013 adamN

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

przyszły rok?! łosiu najniższa podskoczy o 114zł jakoś tereska77 a srednia-srednia krajowa tzn srednia z wszystkich pensji ile ma wyniesc na przecietnego obywatela? pietr52 trudno znaleść (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

. Najniższa krajowa-niestety; ale wiem że pensja najniższa została teraz podniesiona,. Teraz moje pytanie, czy od początku tego roku mój chłopak zarabia juz wiecej, czy to zależ (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony (...)

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jedzenia itp freudeee prawo-pracy.net WITAM MAM PYTANIE IL;E JEST PŁACONE NA URLOPIE WUCHOWAWCZYM?:) AGNIESZKA prawo-pracy.net Witam, a ja mam pytanie w połowie lutego kończy mi się urlop wychowawczy, (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

sie zajączkują pojęcia najniższa i minimalna. Jeżeli chodzi o prace nakładczą to reguluje to ustawa o minimalnym wynagrodzeniu a w szczególności art. 25 tej ustawy 200 z 2002 roku. (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

wyjaśnienia. Odpowiedź stanowi dla Ciebie dowód w przypadku, gdy musisz bronić swoich racji. Idąc do komornika w takiej jak opisana przez Ciebie sytuacji piszesz sobie w domu na spokojnie (...)

ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku?

ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku?

ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku? ile wynosi świadczenie przedemerytalne netto w 2013 roku? ile (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

oczywiście o pomoc. Chcę raczej usłyszeć zdania przedmówców, za co z góry dziękuję. W w//w sprawie i tak już zaplanowałem i poczyniłem kroki, aby dojść (...)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

netto mi sie nalezy ale co w momencie kiedy moje wyliczenia okaża sie złe?nie jestem przeciez ksiegowa czy taki wniosek zostanie uznany??? moze ktos potrafi pomoc w wyliczeniu: moja pensja (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

44 Przysługuje, jeżeli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 504zł lub 583 zł (jeżeli w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne) netto. Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi (...)

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

to najniższa krajowa płaca Urszula60 zgodnie z atr.87 par.1 kodeksu pracy, potrącenia alimentów dokonuje się do wysokości 3/5 wynagrodzenia netto( w tym przypadku nie ma kwoty (...)

ile wynosić ma najniższa emerytura 2013

ile wynosić ma najniższa emerytura 2013

ile wynosić ma najniższa emerytura 2013 Ile ma wynosić najniższa emerytura 2013? Wie pan ile wynosi obecnie najniższa? No to tyle plus waloryzacja- (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w ogóle nie ma. Ich cennik ukryty jest w regulaminie, który sie akceptuje przy składaniu zamówienia jednocześnie na stronie w zakładce regulaminy mają cennik przewoźnika. Co moim zdaniem (...)

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

[rzekazaniu komornikowi. malla W sprawach innych niż roszczenia alimentacyjne zajęciu podlega 50 % wynagrodzenia po potrąceniu należności podatkowych , w alimentach 60 %. Kwota wolna od potrąceń (...)

1

2

3

4

5

...

13